Cene → Slatkiši i žitarice → Keks Mleveni Stamina 500 g Stanić
Keks Mleveni Stamina 500 g Stanić
Pakovanje 500 g 7 prodavnica Barkod 8606111800373
149,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
299,98 din/kg
Najskuplje je 176,00 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
149,99 din299,98 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta159,99 din319,98 din/kg+10,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik159,99 din319,98 din/kg+10,00 din
-
Aleksandrović18 prodavnica: 159,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Samarinovac, Štubik159,99 din319,98 din/kg+10,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33159,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49159,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6159,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5159,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb159,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38159,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43159,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10159,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15159,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb159,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2159,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb159,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68159,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36159,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6159,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99159,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296159,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb159,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta169,99 din339,98 din/kg+20,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta175,00 din350,00 din/kg+25,01 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd176,00 din352,00 din/kg+26,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 149,99 | 164,99 |
| 01.09.2026. | 149,99 | 164,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- STANIC MLEVENI KEKS 500G STAMINAAleksandrović
- KEKS MLEVENI MRSNI 500grCash & Carry Plus
- KEKS MLEVENI STAMINA 500G STANIĆFortuna Market
- Mleveni keks 500g StanicŠumadija Market
- STANIC MRSNI KEKS 500g MLEVENISunce (Qvattro)
- STAMINA MLEVENI KEKS 500G STANICTranskom 94
- STAMINA MLEVENI KEKS 500GTrlić
- Stanic mleveni keks mrsni 500gYuhor
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −49 % po kg
To! Keks Mleveni,fini 500 g
- Leon75,99
- ZAM99,90
- Senta Promet99,99
+8 prodavnica151,98 din/kg - −41 % po kg
Keks Mleveni Delicious 500 g
- VP Dima89,00
- BB Trade90,89
- Univerexport91,77
+3 prodavnice178,00 din/kg - −41 % po kg
Keks mleveni BAS 0500 Avdic 12
- Trnava Promet89,00
- Trlić99,99
178,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Keks Munchmallow Family Pack 210 g
- Leon%149,99
- Prima%179,90
- BB Trade%179,99
+39 prodavnica714,24 din/kg
−20%Keks Plazma 800 g
- Idea · Mercator · Roda%589,99
- Maxi Online%589,99
- Europrom%599,90
+36 prodavnica737,49 din/kg
Keks Plazma 300 g Bambi
- Leon259,99
- Profi269,99
- Cash & Carry Plus274,99
+38 prodavnica866,63 din/kg
−15%Keks Choco Lilastix Milka 112 g
- Aksa104,00
- RIČ139,99
- Leon%149,99
+38 prodavnica928,57 din/kg
−28%Keks Medeno Srce Pionir 150 g
- Aksa97,00
- Euro Ša M%109,90
- Cash & Carry Plus109,99
+37 prodavnica646,67 din/kg
−27%Keks Integralni Čokolada Wellness 210 g
- Šumadija Market119,90
- Europrom%119,99
- Metalac Market%119,99
+37 prodavnica570,95 din/kg
−40%Keks Mini Mini Plazma 200 g
- Univerexport%119,99
- Europrom%149,90
- BB Trade%159,99
+36 prodavnica599,95 din/kg
−28%Keks Plazma Stiksi Čokolada 125 g
- Šumadija Market169,90
- Maxi Online%189,99
- Aroma%199,99
+36 prodavnica1.359,20 din/kg















