Cene → Hleb i peciva → SUNCE HLEB SA DODATKOM KROM.BRASNA
SUNCE HLEB SA DODATKOM KROM.BRASNA
2 prodavnice Barkod 8606107430843
119,00 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
Najskuplje je 149,99 din, +26% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
119,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta149,99 din+30,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 119,00 | 134,50 |
| 01.09.2026. | 119,00 | 134,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SUNCE HLEB SA DODATKOM KROMPIR. BRASNASunce (Qvattro)
- SUNCE HLEB SA DODATKOM KROM.BRASNATrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
SUNCE DVOPEK BELI 240g
- Aroma162,60
- Cash & Carry Plus169,99
- Sunce (Qvattro)184,99
+1 prodavnica677,50 din/kgSUNCE TOST TAMNI sa zrnevljem 500g
- Cash & Carry Plus154,99
- Aroma169,30
- Sunce (Qvattro)179,99
+1 prodavnica309,98 din/kgSUNCE DVOPEK RAZANI 240g
- Aroma174,20
- Cash & Carry Plus184,99
- Sunce (Qvattro)194,99
+1 prodavnica725,83 din/kgSUNCE DVOPEK SA SEMENKAMA 240g
- Aroma190,50
- Cash & Carry Plus199,99
- Sunce (Qvattro)214,99
+1 prodavnica793,75 din/kgSUNCE PSEN.RAZANI BAGET 300g
- Sunce (Qvattro)74,99
- Trlić79,99
- Aroma89,99
249,97 din/kgSUNCE BABA RUZIN HLEB MINI 500G
- Aroma120,90
- Sunce (Qvattro)129,99
- Trlić139,99
241,80 din/kg- −17%
SUNCE SKANDINAVSKI HLEB 300g
- Sunce (Qvattro)%119,99
- Cash & Carry Plus134,99
- Aroma146,20
399,97 din/kg SUNCE HLEB BEZ KVASCA 300g
- Aroma181,40
- Sunce (Qvattro)189,99
- Trlić199,99
604,67 din/kg

