Cene → Hleb i peciva → SUNCE BABA RUZIN HLEB MINI 500G
SUNCE BABA RUZIN HLEB MINI 500G
Pakovanje 500 g 3 prodavnice Barkod 8606107430942
120,90 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
241,80 din/kg
Najskuplje je 139,99 din, +16% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
120,90 din241,80 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta129,99 din259,98 din/kg+9,09 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta139,99 din279,98 din/kg+19,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 120,90 | 129,99 |
| 01.09.2026. | 120,90 | 129,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SUNCE BABA RUZIN HLEB MINI 500GAroma, City
- SUNCE MINI BABA RUZA 500gSunce (Qvattro)
- SUNCE BABA RUZIN HLEB 500gTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
SUNCE DVOPEK BELI 240g
- Aroma162,60
- Cash & Carry Plus169,99
- Sunce (Qvattro)184,99
+1 prodavnica677,50 din/kgSUNCE DVOPEK RAZANI 240g
- Aroma174,20
- Cash & Carry Plus184,99
- Sunce (Qvattro)194,99
+1 prodavnica725,83 din/kgSUNCE TOST TAMNI sa zrnevljem 500g
- Cash & Carry Plus154,99
- Aroma169,30
- Sunce (Qvattro)179,99
+1 prodavnica309,98 din/kgSUNCE DVOPEK SA SEMENKAMA 240g
- Aroma190,50
- Cash & Carry Plus199,99
- Sunce (Qvattro)214,99
+1 prodavnica793,75 din/kgSUNCE PSEN.RAZANI BAGET 300g
- Sunce (Qvattro)74,99
- Trlić79,99
- Aroma89,99
249,97 din/kg- −17%
SUNCE SKANDINAVSKI HLEB 300g
- Sunce (Qvattro)%119,99
- Cash & Carry Plus134,99
- Aroma146,20
399,97 din/kg SUNCE HLEB BEZ KVASCA 300g
- Aroma181,40
- Sunce (Qvattro)189,99
- Trlić199,99
604,67 din/kg
−7%SUNCE HRONO HLEB 300g
- Sunce (Qvattro)%129,99
- Cash & Carry Plus169,99
- Aroma170,40
433,30 din/kg


