Cene → Hleb i peciva → SUNCE DOM.STRUDLA SA ORASIMA
SUNCE DOM.STRUDLA SA ORASIMA
Pakovanje 400 g 2 prodavnice Barkod 8606107430690
419,99 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
1.049,98 din/kg
Najskuplje je 429,99 din, +2% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
419,99 din1.049,98 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta429,99 din1.074,98 din/kg+10,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 419,99 | 424,99 |
| 01.09.2026. | 419,99 | 424,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SUNCE STRUDLA SA ORASIMA 400gSunce (Qvattro)
- SUNCE DOM.STRUDLA SA ORASIMATrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
SUNCE DVOPEK BELI 240g
- Aroma162,60
- Cash & Carry Plus169,99
- Sunce (Qvattro)184,99
+1 prodavnica677,50 din/kgSUNCE DVOPEK RAZANI 240g
- Aroma174,20
- Cash & Carry Plus184,99
- Sunce (Qvattro)194,99
+1 prodavnica725,83 din/kgSUNCE TOST TAMNI sa zrnevljem 500g
- Cash & Carry Plus154,99
- Aroma169,30
- Sunce (Qvattro)179,99
+1 prodavnica309,98 din/kgSUNCE DVOPEK SA SEMENKAMA 240g
- Aroma190,50
- Cash & Carry Plus199,99
- Sunce (Qvattro)214,99
+1 prodavnica793,75 din/kgSUNCE PSEN.RAZANI BAGET 300g
- Sunce (Qvattro)74,99
- Trlić79,99
- Aroma89,99
249,97 din/kgSUNCE BABA RUZIN HLEB MINI 500G
- Aroma120,90
- Sunce (Qvattro)129,99
- Trlić139,99
241,80 din/kg- −17%
SUNCE SKANDINAVSKI HLEB 300g
- Sunce (Qvattro)%119,99
- Cash & Carry Plus134,99
- Aroma146,20
399,97 din/kg SUNCE HLEB BEZ KVASCA 300g
- Aroma181,40
- Sunce (Qvattro)189,99
- Trlić199,99
604,67 din/kg

