Cene → Hleb i peciva → PUZ SA SIROM 0.12KG NINIS
PUZ SA SIROM 0.12KG NINIS
Pakovanje 120 g 2 prodavnice Barkod 8606107112305
99,00 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
825,00 din/kg
Najskuplje je 100,00 din, +1% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,00 din825,00 din/kg
-
Europrom48 radnji u 24 mesta100,00 din833,33 din/kg+1,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 99,00 | 99,50 |
| 01.09.2026. | 99,00 | 99,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PUZ SIR 120GR NINI SEuroprom
- PUZ SA SIROM 0.12KG NINISTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
PUŽ SA SIROM 100G
- Idea92,99
- Mercator92,99
- Roda92,99
929,90 din/kg- −13%
PUŽ SIR 120G
- Idea%69,99
- Mercator%69,99
- Roda%69,99
583,25 din/kg PUZIC PIZZA 115GR PONS
- ZAM59,90
- Aroma84,99
- Aman89,99
520,87 din/kgPUZIC SA SIROM 115GR PONS
- ZAM69,90
- Metalac Market75,00
- Aman89,99
607,83 din/kgPUZ SA MAKOM 0.12KG NINIS
- Trlić99,00
- Europrom100,00
825,00 din/kgPUZ SA SUNKOM 0.12KG NINIS
- Europrom99,00
- Trlić99,00
825,00 din/kg- −3%
Puz sir 85g
- Maxi%68,00
- Mega Maxi%68,00
800,00 din/kg PUZIC PELAT 60G
- BB Trade31,91
- Aroma54,99
531,83 din/kg









