Cene → Hleb i peciva → PUŽ SA SIROM 100G
PUŽ SA SIROM 100G
Pakovanje 100 g 3 prodavnice Barkod 8606018069972
92,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
929,90 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 92,99 | 92,99 |
| 01.09.2026. | 92,99 | 92,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
- −13%
PUŽ SIR 120G
- Idea · Mercator · Roda%69,99
583,25 din/kg PUZIC PIZZA 115GR PONS
- ZAM59,90
- Aroma84,99
- Aman89,99
520,87 din/kgPUZIC SA SIROM 115GR PONS
- ZAM69,90
- Metalac Market75,00
- Aman89,99
607,83 din/kgPUZ SA MAKOM 0.12KG NINIS
- Trlić99,00
- Europrom100,00
825,00 din/kgPUZ SA SIROM 0.12KG NINIS
- Trlić99,00
- Europrom100,00
825,00 din/kgPUZ SA SUNKOM 0.12KG NINIS
- Europrom99,00
- Trlić99,00
825,00 din/kg- −3%
Puz sir 85g
- Maxi · Mega Maxi%68,00
800,00 din/kg PUZIC PELAT 60G
- BB Trade31,91
- Aroma54,99
531,83 din/kg







