Cene → Slatkiši i žitarice → Strudla Smokva 220 g Marela
Strudla Smokva 220 g Marela
Pakovanje 220 g 2 prodavnice Barkod 8606102937989
115,00 din
najjeftinije u prodavnici Mikromarket
522,73 din/kg
Najskuplje je 139,99 din, +22% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
115,00 din522,73 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta139,99 din636,32 din/kg+24,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 115,00 | 127,50 |
| 24.09.2026. | 115,00 | 127,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- STRUDLA SMOKVA 220G MARELAMikromarket
- STRUDLA SMOKVA 220GR MARELATrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−24 % po kgStrudla Smokva 252 g Zitoprerada
- Trnava Promet100,00
- Mere113,90
- Trlić119,00
+4 prodavnice396,83 din/kg
−21 % po kgŠtrudla Smokva Medela 240 g
- Univerexport%99,00
- VUM%109,99
- Trlić149,90
+4 prodavnice412,50 din/kg- −19 % po kg
Štrudla Smokva 240 g BG Produkt
- Trnava Promet101,00
- Tekijanka106,92
- Prima109,00
+4 prodavnice420,83 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Štrudla Mešano Voće Medela 240 g
- ZAM%119,90
- Cash & Carry Plus%119,99
- Fortuna Market119,99
+30 prodavnica499,58 din/kg
−20%Štrudla Smokva 240 g Medela
- ZAM%119,90
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
+30 prodavnica499,58 din/kg
Štrudla Višnja Medela 240 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Trnava Promet130,00
+20 prodavnica499,96 din/kg
Štrudla Kajsija 240 g Medela
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Trnava Promet130,00
+19 prodavnica499,96 din/kg
−24%Štrudla Jagoda Vanila Medela 240 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Fortuna Market119,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%119,99
+13 prodavnica499,96 din/kg
Štrudla Brownie Malina 240 g Medela
- Cash & Carry Plus144,99
- Trnava Promet150,00
- Podunavlje157,25
+14 prodavnica604,13 din/kg
Štrudla Tamna Jaffa Pomoradža Medela 240 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Euro Ša M152,00
- Tekijanka157,30
+10 prodavnica624,96 din/kg
Štrudla Smokva Medela 360 g
- Trnava Promet182,00
- Cash & Carry Plus189,99
- Euro Ša M195,00
+9 prodavnica505,56 din/kg











