Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → PRONTO SEJKER PER PASTA 80g
PRONTO SEJKER PER PASTA 80g
Pakovanje 80 g 1 prodavnica Barkod 8606019672096
199,90 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
2.498,75 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
199,90 din2.498,75 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 154,99 | 177,45 |
| 01.09.2026. | 154,99 | 177,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PARMEZAN SEJKER 80G PRONTOAleksandrović
- PRONTO SEJKER PER PASTA 80gTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

PRONTO PER PASTA PARMEZAN 40G KESICA
- Fortuna Market89,99
- Aman91,99
- Cash & Carry Plus94,99
+12 prodavnica2.249,75 din/kgPRONTO GAUDELLA 200G
- Cash & Carry Plus179,99
- Euro Ša M199,00
- Soulfood209,99
899,95 din/kgPRONTO TOST SLICE 100G
- Fortuna Market78,84
- Šumadija Market80,00
- Euro Ša M83,00
788,40 din/kg
PRONTO EDELLA 200G 7332 DUCLA
- Cash & Carry Plus199,99
- Metalac Market255,00
999,95 din/kg
PRONTO GAUDA 200G
- Cash & Carry Plus299,99
- Šumadija Market371,00
1.499,95 din/kgPRONTO ORO BIANCHI 800g
- Trlić634,90
- Gomex737,08
793,63 din/kgPRONTO TROUGLOVI 100GR
- Šumadija Market86,00
- Trlić99,99
860,00 din/kg







