Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → PRONTO TROUGLOVI 100GR
PRONTO TROUGLOVI 100GR
Pakovanje 100 g 2 prodavnice Barkod 8606019674960
86,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
860,00 din/kg
Najskuplje je 99,99 din, +16% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
86,00 din860,00 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta99,99 din999,90 din/kg+13,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 86,00 | 93,00 |
| 01.09.2026. | 86,00 | 93,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Pronto trouglovi 100g topljeni sirŠumadija Market
- PRONTO TROUGLOVI 100GRTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

PRONTO PER PASTA PARMEZAN 40G KESICA
- Fortuna Market89,99
- Aman91,99
- Cash & Carry Plus94,99
+12 prodavnica2.249,75 din/kg
PRONTO GAUDA 200G
- Aleksandrović219,99
- Cash & Carry Plus299,99
- Šumadija Market371,00
1.099,95 din/kgPRONTO GAUDELLA 200G
- Cash & Carry Plus179,99
- Euro Ša M199,00
- Soulfood209,99
899,95 din/kgPRONTO TOST SLICE 100G
- Fortuna Market78,84
- Šumadija Market80,00
- Euro Ša M83,00
788,40 din/kg
PRONTO EDELLA 200G 7332 DUCLA
- Cash & Carry Plus199,99
- Metalac Market255,00
999,95 din/kgPRONTO ORO BIANCHI 800g
- Trlić634,90
- Gomex737,08
793,63 din/kgPRONTO SEJKER PER PASTA 80g
- Aleksandrović99,99
- Trlić199,90
1.249,88 din/kg







