Cene → Slatkiši i žitarice → Desert Rum 120 g Bomi

Desert Rum 120 g Bomi
Pakovanje 120 g 2 prodavnice Barkod 8606019351069
93,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
783,25 din/kg
Najskuplje je 99,99 din, +6% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
93,99 din783,25 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta99,99 din833,25 din/kg+6,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 93,99 | 99,99 |
| 01.09.2026. | 93,99 | 99,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DESERT RUM 120G NS BOMIPrima
- DESERT RUM PREMIUM 120gSunce (Qvattro)
- DESERT RUM 120g BOMITrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −56 % po kg
Desert Lesnik 160 g Bomi
- Sunce (Qvattro)54,99
- Trlić99,00
343,69 din/kg - −21 % po kg
Desert Kikirki Karamela 160 g Bomi
- Trlić99,00
- BB Trade107,97
618,75 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−15%Desertina Crna 200 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Aroma%169,99
- BB Trade%169,99
+26 prodavnica749,95 din/kg
−28%Desert Milka Oreo 37 g
- Prima55,00
- Aman%59,99
- Cash & Carry Plus64,99
+23 prodavnice1.486,49 din/kg
Desert NUTELLA B-READY 22g Ferrero 36
- Cash & Carry Plus64,99
- Profi69,49
- VUM69,99
+14 prodavnica2.954,09 din/kgDesert TAKE kikiriki 43g Pionir 18
- Trnava Promet45,00
- Trlić49,00
- Transkom 9452,99
+5 prodavnica1.046,51 din/kgDesert Rum Stanglice Amoreti 140 g
- Aman99,99
- Trnava Promet103,00
- Sunce (Qvattro)119,99
+3 prodavnice714,21 din/kg
Desert DARE Coconut 28g ETI 24
- Aleksandrović54,99
- Trnava Promet55,00
- Cash & Carry Plus59,99
+2 prodavnice1.963,93 din/kgDesert Koko Coko 0140 Amoreti
- Trnava Promet111,00
- Fortuna Market119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
+2 prodavnice792,86 din/kgDesert Kornet Nice Cream 65 g
- Euro Ša M80,00
- Europrom84,90
- Tekijanka88,32
+2 prodavnice1.230,77 din/kg












