Cene → Slatkiši i žitarice → Desert Koko Coko 0140 Amoreti
Desert Koko Coko 0140 Amoreti
Pakovanje 140 g 5 prodavnica Barkod 8606100484591
111,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
792,86 din/kg
Najskuplje je 144,00 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
111,00 din792,86 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta119,99 din857,07 din/kg+8,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik119,99 din857,07 din/kg+8,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta129,99 din928,50 din/kg+18,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta144,00 din1.028,57 din/kg+33,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 111,00 | 124,99 |
| 01.09.2026. | 111,00 | 124,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KOKO ČOKO 140G DESERT AMORETTIFortuna Market
- AM.KOKO ČOKO 140GMikromarket
- AMORETTI KOKO COKO 140GRPrima, Sunce (Qvattro)
- KOKO COKO 140g AMORETITrlić
- Desert Koko Coko 0140 AmoretiTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−15%Desertina Crna 200 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Aroma%169,99
- BB Trade%169,99
+26 prodavnica749,95 din/kg
−28%Desert Milka Oreo 37 g
- Prima55,00
- Aman%59,99
- Cash & Carry Plus64,99
+23 prodavnice1.486,49 din/kg
Desert NUTELLA B-READY 22g Ferrero 36
- Cash & Carry Plus64,99
- Profi69,49
- VUM69,99
+14 prodavnica2.954,09 din/kgDesert TAKE kikiriki 43g Pionir 18
- Trnava Promet45,00
- Trlić49,00
- Transkom 9452,99
+5 prodavnica1.046,51 din/kgDesert Rum Stanglice Amoreti 140 g
- Aman99,99
- Trnava Promet103,00
- Sunce (Qvattro)119,99
+3 prodavnice714,21 din/kg
Desert DARE Coconut 28g ETI 24
- Aleksandrović54,99
- Trnava Promet55,00
- Cash & Carry Plus59,99
+2 prodavnice1.963,93 din/kgDesert Kornet Nice Cream 65 g
- Euro Ša M80,00
- Europrom84,90
- Tekijanka88,32
+2 prodavnice1.230,77 din/kg
Desert BOUNTY 0057 Mars Food 24
- Trnava Promet92,00
- Fortuna Market119,99
- Aroma129,99
+1 prodavnica1.614,04 din/kg










