Cene → Kućna hemija → Duel Love Actually 1,7 l

Duel Love Actually 1,7 l
Pakovanje 1,7 l 4 prodavnice Barkod 8606015845937
435,24 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
256,02 din/l
Najskuplje je 499,96 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 413,00 | 435,24 |
| 20.09.2026. | 413,00 | 435,24 |
| 01.09.2026. | 359,90 | 425,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DUEL OMEKS.1.7L LOVE ACTUALLYAleksandrović
- OMEKS DUEL LOVE ACTUALLY 1.7LBB Trade
- DUEL OMEKSIVAC LOVE ACTUALLY 1,7LEuro Ša M
- OMEKS.DUEL LOVE ACTUALLY1.6l-061Europrom
- OPL.DUEL 1.7L LOVE ACTUALLYSenta Promet
- DUEL OMEK.LOVE ACTUALLY 1,7LTranskom 94
- DUEL LOVE ACTUALLY 1.7LTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−11%Duel Omekšivač Adriatic Sense 1,6 l
- Šumadija Market349,90
- Leon%349,99
- RIČ379,99
+21 prodavnica218,69 din/l
−17%Duel Omekšivac Blue Noire 1,6 l
- Aleksandrović399,99
- Mega Maxi%399,99
- Sunce (Qvattro)399,99
+16 prodavnica249,99 din/l
−24%Duel Gel Perfect Black 2450 ml
- Cash & Carry Plus629,99
- Maxi Online · Mega Maxi%679,99
- ZAM749,90
+15 prodavnica257,14 din/l
−17%Duel Omekšivac Purple Dream 1,6 l
- Cash & Carry Plus394,99
- Sunce (Qvattro)399,99
- Fortuna Market449,99
+12 prodavnica246,87 din/l
−11%Duel Omeksivac Aurora Borealis 1,6 l
- Cash & Carry Plus339,99
- Šumadija Market349,90
- Fortuna Market399,99
+12 prodavnica212,49 din/l
−27%Duel Selection Universal 8 kg
- Mega Maxi · Profi%799,99
- VP Dima999,00
- BB Trade999,97
+11 prodavnica100,00 din/kg
−31%Duel Compact Jorgovan 3 kg
- Idea · Mercator · Roda%450,00
- Mikromarket549,99
- Šumadija Market592,00
+8 prodavnica150,00 din/kg
Duel Omeksivac Blue Diamond 1,6 l
- Prima249,00
- VUM299,99
- Šumadija Market314,00
+10 prodavnica155,63 din/l














