Cene → Kućna hemija → SPIN 460ml MARINE
SPIN 460ml MARINE
Pakovanje 460 ml 4 prodavnice Barkod 8606015842356
106,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
230,43 din/l
Najskuplje je 149,90 din, +41% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
106,00 din230,43 din/l
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta119,90 din260,65 din/l+13,90 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu129,00 din280,43 din/l+23,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta149,90 din325,87 din/l+43,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 106,00 | 124,45 |
| 01.09.2026. | 106,00 | 124,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SPIN DWL MARINE ENERGY 460MLEuro Ša M
- SPIN MARINE ENERGY 460MLPrima, Transkom 94
- SPIN 460ml MARINETrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

SPIN CHAMOMOLE 750ml
- Prima159,00
- Sunce (Qvattro)205,99
- Euro Ša M207,00
+5 prodavnica212,00 din/l
SPIN KAMILICA 450ml
- VUM99,99
- Euro Ša M110,00
- Sunce (Qvattro)112,49
+3 prodavnice222,20 din/lSPIN 460ML CRYSTAL
- Aleksandrović89,99
- Euro Ša M110,00
- Transkom 94119,90
+2 prodavnice195,63 din/l
SPIN LEMON&PARSLEY 460ml
- Euro Ša M110,00
- Transkom 94119,90
- Aleksandrović119,99
+2 prodavnice239,13 din/l
SPIN ALOE VERA&BAMBOO 460ml
- Euro Ša M110,00
- Transkom 94115,00
- Aleksandrović119,99
+1 prodavnica239,13 din/lSPIN MARINE ENERGY 920ML
- Euro Ša M183,00
- BB Trade249,97
- Prima261,00
198,91 din/lSPIN PODOPER BL.WAVE 1L
- Aleksandrović149,90
- Euro Ša M210,00
- Prima216,00
149,90 din/lSPIN 460ml CHAMO&OLIVE
- Euro Ša M99,00
- Aleksandrović119,99
- Trlić149,90
215,22 din/l



