Cene → Kućna hemija → SPIN ALOE VERA&BAMBOO 460ml

SPIN ALOE VERA&BAMBOO 460ml
Pakovanje 460 ml 4 prodavnice Barkod 8606015842295
110,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
239,13 din/l
Najskuplje je 149,90 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
110,00 din239,13 din/l
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta115,00 din250,00 din/l+5,00 din
-
Aleksandrović18 prodavnica: 119,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Radujevac, Samarinovac, Štubik119,99 din260,85 din/l+9,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33119,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49119,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6119,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5119,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb119,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7119,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10119,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15119,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb119,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2119,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb119,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68119,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36119,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25119,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6119,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99119,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296119,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb119,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta149,90 din325,87 din/l+39,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 110,00 | 117,50 |
| 01.09.2026. | 110,00 | 117,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SPIN 450ML ZA SUDJE ALOE VERAAleksandrović
- SPIN DWL ALOE VERA & BAMBOO 460MLEuro Ša M
- SPIN ALOE VERA BAM.460ML/450MLTranskom 94
- SPIN ALOE VERA&BAMBOO 460mlTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−41 % po lT.det.za posudje aloe vera Maxi 500ml
- Profi69,99
- Maxi89,99
- Maxi Online89,99
+1 prodavnica139,98 din/l
−11 % po lDETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA&BAMBOO SPIN 750ML
- Prima159,00
- Euro Ša M202,00
- Sunce (Qvattro)205,99
+8 prodavnica212,00 din/l
−11 % po lDETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 750ML
- Šumadija Market159,90
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
+34 prodavnice213,20 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

SPIN CHAMOMOLE 750ml
- Prima159,00
- Sunce (Qvattro)205,99
- Euro Ša M207,00
+5 prodavnica212,00 din/l
SPIN KAMILICA 450ml
- VUM99,99
- Euro Ša M110,00
- Sunce (Qvattro)112,49
+3 prodavnice222,20 din/lSPIN 460ML CRYSTAL
- Aleksandrović89,99
- Euro Ša M110,00
- Transkom 94119,90
+2 prodavnice195,63 din/l
SPIN LEMON&PARSLEY 460ml
- Euro Ša M110,00
- Transkom 94119,90
- Aleksandrović119,99
+2 prodavnice239,13 din/lSPIN 460ml MARINE
- Euro Ša M106,00
- Transkom 94119,90
- Prima129,00
+1 prodavnica230,43 din/lSPIN MARINE ENERGY 920ML
- Euro Ša M183,00
- BB Trade249,97
- Prima261,00
198,91 din/lSPIN PODOPER BL.WAVE 1L
- Aleksandrović149,90
- Euro Ša M210,00
- Prima216,00
149,90 din/lSPIN 460ml CHAMO&OLIVE
- Euro Ša M99,00
- Aleksandrović119,99
- Trlić149,90
215,22 din/l








