Cene → Kućna hemija → LMX INSEKT SPRAY 600ml

LMX INSEKT SPRAY 600ml
Pakovanje 600 ml 2 prodavnice Barkod 8606012144507
399,99 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
666,65 din/l
Najskuplje je 449,00 din, +12% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
399,99 din666,65 din/l
-
Prima59 radnji u 31 mestu449,00 din748,33 din/l+49,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 399,99 | 423,00 |
| 01.09.2026. | 399,99 | 423,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LMX TOX SPREJ ZA LET.INSEKTE 600MLEuro Ša M
- LMX TOX SPREJ LET.INS.600Prima
- LMX INSEKT SPRAY 600mlTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

LMX TOX STRONG 500ml PROTIV LETECIH INSEKATA
- Cash & Carry Plus399,99
- Trnava Promet417,00
- Euro Ša M427,00
+8 prodavnica799,98 din/l
LMX gel protiv moljaca lavanda 2/1
- Cash & Carry Plus249,99
- Šumadija Market275,00
- dm299,00
+6 prodavnica31.248,75 din/kg
LMX gel protiv moljaca kedar 2/1
- Cash & Carry Plus249,99
- Šumadija Market275,00
- dm299,00
+5 prodavnica125,00 din/kom
LMX TOX 600ml SPREJ PROTIV G.INSEKATA
- Čutura393,00
- Trlić399,99
- Idea · Mercator · Roda479,99
+1 prodavnica655,00 din/l
LMX WIND osvezivac 300ml Ocean Breeze
- Senta Promet128,99
- Trnava Promet142,00
- Cash & Carry Plus149,99
+1 prodavnica429,97 din/lLmx det.za sudove 500ml Limun
- Aleksandrović179,90
- Šumadija Market243,00
- Transkom 94299,90
359,80 din/lLMX QUICK BRAO.TEC.POL.75
- Aleksandrović89,99
- Transkom 94109,00
- Prima110,00
1.199,87 din/l
LMX QUIT INSECT REPELLENT ROLLON 100ml
- Aksa309,00
- Trlić349,00
- Prima419,00
3.090,00 din/l










