Cene → Kućna hemija → Lmx det.za sudove 500ml Limun
Lmx det.za sudove 500ml Limun
Pakovanje 500 ml 2 prodavnice Barkod 8606012141964
243,00 din
najjeftinije u prodavnici Šumadija Market
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
486,00 din/l
Najskuplje je 299,90 din, +23% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
243,00 din486,00 din/l
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta299,90 din599,80 din/l+56,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 179,90 | 243,00 |
| 01.09.2026. | 179,90 | 243,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DEFT DET.ZA SUD.2L LIMUNAleksandrović
- Lmx det.za sudove 500ml LimunŠumadija Market
- LMX TEC.ZA SUDOVE LIMUN 2L 6#Transkom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

LMX Tox Strong 500 ml Protiv Letecih Insekata
- Cash & Carry Plus399,99
- Trnava Promet417,00
- Euro Ša M427,00
+10 prodavnica799,98 din/l
LMX gel protiv moljaca lavanda 2/1
- Cash & Carry Plus249,99
- Šumadija Market275,00
- dm299,00
+7 prodavnica31.248,75 din/kg
LMX gel protiv moljaca kedar 2/1
- Šumadija Market275,00
- dm299,00
- Čutura299,99
+5 prodavnica137,50 din/kom
LMX Tox 600 ml Sprej Protiv G.Insekata
- Čutura393,00
- Trlić399,99
- Idea · Mercator · Roda479,99
+2 prodavnice655,00 din/l
LMX WIND osvezivac 300ml Ocean Breeze
- Senta Promet128,99
- Trnava Promet142,00
- Cash & Carry Plus149,99
+2 prodavnice429,97 din/l
LMX WIND osvezivac 300ml Lavander Provence
- Trnava Promet142,00
- Cash & Carry Plus149,99
- Transkom 94169,00
+1 prodavnica473,33 din/l
LMX Insekt Spray 600 ml
- Trlić399,99
- Prima449,00
- Transkom 94479,00
666,65 din/l
LMX Quit Insect Repellent Rollon 100 ml
- Aksa309,00
- Trlić349,00
- Prima419,00
3.090,00 din/l










