Cene → Lična higijena i kozmetika → KOSILI BABY ULJE ROZE 200ML

KOSILI BABY ULJE ROZE 200ML
Pakovanje 200 ml 2 prodavnice Barkod 8606012143272
219,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa
1.095,00 din/l
Najskuplje je 339,99 din, +55% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
219,00 din1.095,00 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta339,99 din1.699,95 din/l+120,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 219,00 | 237,25 |
| 26.09.2026. | 219,00 | 237,25 |
| 01.09.2026. | 235,00 | 239,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Kosili baby ulje roze 200mlAksa
- KOSILI BABY ULJE ROZE 200MLEuro Ša M
- KOSILI ULJE ROZE 200MLPrima
- KOSILY BABI ULJE 200mlTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−27 % po lŠAMPON BABY KOSILI ROZE 200ML
- Aksa159,00
- Senta Promet201,23
- Cash & Carry Plus219,99
+12 prodavnica795,00 din/l
−27 % po lKOSILI BABY KUPKA 200ml ROZE
- Aksa159,00
- Fortuna Market219,99
- Trnava Promet221,00
+11 prodavnica795,00 din/l- −13 % po l
NEVENA BABY KUPKA 200ml ROZE
- Sunce (Qvattro)189,49
- Luki259,00
947,45 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

KOSILI BABY PUDER ROZE 100G
- Aksa135,00
- Senta Promet158,92
- Trnava Promet168,00
+13 prodavnica1.350,00 din/kg
KOSILI BABY KUPKA 200ml ROZE
- Aksa159,00
- Fortuna Market219,99
- Trnava Promet221,00
+11 prodavnica795,00 din/l
KOSILI BABY ŠTAPIĆI ZA UŠI PLAVI 60/1
- Aksa85,00
- Cash & Carry Plus114,99
- dm119,00
+7 prodavnica1,42 din/kom
−13%Kosili baby all natural šampon i kupka 400ml
- Aksa185,00
- dm339,00
- Lidl346,99
+6 prodavnica462,50 din/l
Kosili Baby krema plava 200ml #6
- Aksa255,00
- Cash & Carry Plus339,99
- Fortuna Market349,99
+6 prodavnica1.275,00 din/l
−13%Kosili baby šampon all natural 200ml
- Aksa159,00
- Trnava Promet221,00
- Šumadija Market225,00
+4 prodavnice795,00 din/l
Kosili Aqua Pure 99%voda vlaž/mar. 70/1
- Aleksandrović199,99
- dm209,00
- Idea · Mercator · Roda229,99
+1 prodavnica2,86 din/kom
Kosili baby kupka roze 500ml
- Aksa329,00
- Transkom 94375,00
658,00 din/l











