Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Moja Kravica 1 l 3,2% Imlek

Moja Kravica 1 l 3,2% Imlek
Pakovanje 1 l Mlečna mast 3,2% 2 prodavnice Barkod 8601500110057
114,99 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
114,99 din/l
Najskuplje je 184,97 din, +61% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
114,99 din114,99 din/l
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta184,97 din184,97 din/l+69,98 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 99,99 | 184,97 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 184,97 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- MLEKO 3.2% 1L IMLEKAleksandrović
- MLEKO DUGOTRAJNO MOJA KRAVICA 3.2% TB 1LAroma
- MLEKO 3.2% DUG KRAVICA 1L IMLEKBB Trade
- MLEKO UHT 3.2% 1L IMLEK SA CEPOMPrima
- MLEKO M.KRAVICA 3,2%1L 12#Transkom 94
- MOJA KRAVICA 1L 3,2% IMLEKTrlić
- Mleko Kravica 3.2% 1.00L TB PDYuhor
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−28%Moja Kravica gusti jogurt 1.75kg XXL 2,8%mm
- Medius%189,90
- ZAM%189,90
- Aleksandrović189,99
+35 prodavnica108,51 din/kg
−10%Moja kravica čokoladno mleko 1%MM 300ml
- Medius%74,90
- Cash & Carry Plus74,99
- Europrom79,90
+33 prodavnice249,67 din/l
−16%Moja Kravica Jogurt 1% mm 1,5 kg PET Imlek
- Idea · Mercator · Roda%159,99
- Univerexport%164,99
- Metro181,61
+26 prodavnica106,66 din/kg
Moja Kravica Puding Vanila 125 g
- Cash & Carry Plus59,99
- Europrom64,90
- ZAM64,90
+24 prodavnice479,92 din/kg
Moja Kravica Puding Čoko 125 g
- Europrom64,90
- Lidl64,99
- Senta Promet65,35
+23 prodavnice519,20 din/kg
Moja Kravica Čokoladno Mleko-Koko 250 ml TB
- Cash & Carry Plus62,99
- Mega Maxi64,99
- Morava65,00
+22 prodavnice251,96 din/l
Moja Kravica Puding Jagoda 125 g Casa
- Cash & Carry Plus59,99
- Europrom64,90
- RIČ64,99
+20 prodavnica479,92 din/kg
−17%Moja Kravica Jogurt 2,8% mm bez Laktoze 950 g TT
- Idea · Mercator · Roda%149,99
- Europrom169,90
- Podunavlje174,99
+12 prodavnica157,88 din/kg













