Cene → Slatkiši i žitarice → A Petit Keks 600 g Posni
A Petit Keks 600 g Posni
Pakovanje 600 g 2 prodavnice Barkod 8600946886045
179,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
298,33 din/kg
Najskuplje je 179,99 din, +1% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
179,00 din298,33 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta179,99 din299,98 din/kg+0,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 159,00 | 179,50 |
| 01.09.2026. | 159,00 | 179,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SL PETIT BEURRE 600G POSNIAleksandrović
- KEKS APETIT CLASSIC SWISSLION 600GAroma
- APETIT CLASSIC POSNI KEKS 600GREuro Ša M
- KEKS A PETIT POSNI 600GRPrima
- A PETIT KEKS 600GR POSNITrlić
- APETIT CLASSIC POSNI KEKS 570G "SWISSLION"VP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −22 % po kg
Keks PETIT posni 600 g Prest
- Cash & Carry Plus139,99
- Trnava Promet141,00
- Luki149,90
+1 prodavnica233,32 din/kg
−12 % po kgKeks Petit Posni Apetit 380 g
- Cash & Carry Plus99,99
- Univerexport106,99
- Tekijanka108,73
+8 prodavnica263,13 din/kg
−12 % po kgKeks Petit Posni Apetit 570 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Metalac Market159,00
- Šumadija Market164,00
+28 prodavnica263,14 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Petit four mix Domenica 400g
- Sunce (Qvattro)349,99
- Shop&Go359,99
- Prima419,00
+4 prodavnice874,98 din/kgPetit Beurre keks 500g Štark
- Europrom279,90
- Senta Promet289,99
- Transkom 94309,00
+1 prodavnica559,80 din/kgPetit Keks Prest 200 g
- Trnava Promet49,00
- Cash & Carry Plus54,99
- Luki59,90
245,00 din/kgPetit Beurre 1kg
- Mega Maxi · Profi175,99
175,99 din/kgPetit Keks 400 g Prest
- Cash & Carry Plus104,99
- Luki119,90
262,48 din/kgPetit keks 700 g
- Svetofor110,40
- Mere117,00
157,71 din/kg















