Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → LA VITA KOKTEL 1L
LA VITA KOKTEL 1L
Pakovanje 1 l 3 prodavnice Barkod 8600133231177
88,00 din
najjeftinije u prodavnici Prima
88,00 din/l
Najskuplje je 134,60 din, +53% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 88,00 | 129,90 |
| 01.09.2026. | 88,00 | 129,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SUMSKI KOKTEL LA VITA PRI ZMA NEKTAR 1L VINO ZUPAAroma, City
- SOK.BR.KOKT.CRV.BIS.1L LAPrima
- LA VITA KOKTEL 1LTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
VITA VITA LIMUN 250G KESA
- Euro Ša M178,00
- Transkom 94179,90
712,00 din/kgVITA VITA LIMUN 75G KESICA NA EKS
- Euro Ša M63,00
- Transkom 9468,00
840,00 din/kgVITA VITA ORANGE 250G KESA
- Euro Ša M178,00
- Transkom 94179,90
712,00 din/kgVITA VITA ORANGE 75G KESICA NA EKS
- Euro Ša M64,00
- Transkom 9468,00
853,33 din/kg
VITAMIN C 500mg NATUREL DIREKT 30gr
- Cash & Carry Plus229,99
- Prima280,00
7.666,33 din/kg
VITAMIN WELL ANTIOXIDANT 500ml
- Aksa199,00
- dm199,00
398,00 din/l
VITAMIN WELL REFRESH 500ml
- Aksa199,00
- dm199,00
398,00 din/l
VITAMIN WELL RELOAD 500ml
- Aksa199,00
- dm199,00
398,00 din/l




