Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → VITA VITA ORANGE 75G KESICA NA EKS
VITA VITA ORANGE 75G KESICA NA EKS
Pakovanje 75 g 2 prodavnice Barkod 8606107301655
64,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
853,33 din/kg
Najskuplje je 68,00 din, +6% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
64,00 din853,33 din/kg
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta68,00 din906,67 din/kg+4,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 64,00 | 66,00 |
| 01.09.2026. | 64,00 | 66,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VITA VITA ORANGE 75G KESICA NA EKSEuro Ša M
- VITA VITA ORANGE 75G 12#BAHUSTranskom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
VITA VITA LIMUN 250G KESA
- Euro Ša M178,00
- Transkom 94179,90
712,00 din/kgVITA VITA LIMUN 75G KESICA NA EKS
- Euro Ša M63,00
- Transkom 9468,00
840,00 din/kgVITA VITA ORANGE 250G KESA
- Euro Ša M178,00
- Transkom 94179,90
712,00 din/kg
VITAMIN C 500mg NATUREL DIREKT 30gr
- Cash & Carry Plus229,99
- Prima280,00
7.666,33 din/kg
VITAMIN WELL ANTIOXIDANT 500ml
- Aksa199,00
- dm199,00
398,00 din/l
VITAMIN WELL REFRESH 500ml
- Aksa199,00
- dm199,00
398,00 din/l
VITAMIN WELL RELOAD 500ml
- Aksa199,00
- dm199,00
398,00 din/l
VITAMINO NAPITAK LIMUN 200G
- BB Trade139,97
- Aman169,99
699,85 din/kg





