Cene → Slatkiši i žitarice → Plazma Kocka 270 g Bambi

Plazma Kocka 270 g Bambi
Pakovanje 270 g 2 prodavnice Barkod 8600043029079
319,99 din
najjeftinije u prodavnici Gomex
1.185,15 din/kg
Najskuplje je 359,99 din, +13% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
319,99 din1.185,15 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta359,99 din1.333,30 din/kg+40,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 319,99 | 345,00 |
| 01.09.2026. | 319,99 | 345,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PLAZMA KOCKA 270G PRELIVENA ML.COK.Aleksandrović
- PLAZMA KOCKA PRELIVENA MLECNOM COKOLADOM 270GRAroma
- PLAZMA KOCKA PRELIVENA MLECNOM COKOLADOM 270GEuro Ša M
- KEKS BAMBI PLAZMA KOCKA MLEČNA ČOKOLADA 270GGomex
- NAP.PLAZMA KOCKA 270G BAMBI#Prima
- PLAZMA KOCKA 270g BAMBITrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Plazma Keks 150 g Bambi
- Cash & Carry Plus149,99
- Podunavlje149,99
- Super Vero152,99
+31 prodavnica999,93 din/kg
Plazma od Srca Preliv Cok sa Orahom 100 g
- Senta Promet158,33
- Euro Ša M159,00
- Sunce (Qvattro)164,99
+6 prodavnica1.583,30 din/kgPlazma Keks Mlevena 4x300 g + Poklon Zvono
- Metalac Market1.119,00
- Europrom1.159,90
- Transkom 941.190,00
+6 prodavnica932,50 din/kg
Plazma Keks 600 g - Bambi
- Aroma499,99
- Univerexport499,99
- BB Trade519,97
+5 prodavnica833,32 din/kgPlazma od Srca Kajsija 62,5 g Bambi
- ZAM129,90
- BB Trade129,97
- VUM129,99
+5 prodavnica2.078,40 din/kgPlazma od Srca Lesnik 62,5 g Bambi
- ZAM129,90
- BB Trade129,97
- VUM129,99
+5 prodavnica2.078,40 din/kg
Plazma Zimska 135 g Cokoladni Preliv
- Europrom129,90
- Euro Ša M144,00
- Gomex144,97
+3 prodavnice962,22 din/kg
Plazma Zimska Keks 150 g
- Gomex149,99
- Transkom 94159,90
- Trlić164,99
+1 prodavnica999,93 din/kg













