Cene → Kućna hemija → Felce Azzurra Stirak 750 ml

Felce Azzurra Stirak 750 ml
Pakovanje 750 ml 2 prodavnice Barkod 8001280300844
299,00 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
398,67 din/l
Najskuplje je 425,99 din, +42% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
299,00 din398,67 din/l
-
Lilly247 radnji u 82 mesta425,99 din567,99 din/l+126,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 299,00 | 362,50 |
| 01.09.2026. | 299,00 | 362,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FELCE AZZURRA SPREJ ZA PEGLANJE 500MLLilly
- FELCE AZZURRA STIRAK 750mlTrlić
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−52 % po lKoncentrat za pegle Felce Azzurra 1L
- Maxi Online · Mega Maxi%189,99
189,99 din/l
−47 % po lFELCE AZZURRA za pegle acqua profum 1L
- Trnava Promet211,00
- Trlić239,99
211,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Felce Azzurra osveživač gel 140g
- Trnava Promet188,00
- VP Dima199,00
- dm249,00
+3 prodavnice1.342,86 din/kg
−34%Felce Pavimenti 1 l Lavanda
- Sunce (Qvattro)210,99
- Maxi Online · Mega Maxi%219,99
- Super Vero374,99
210,99 din/lFelce Azzurra 2 l Lavanda Omeksivac
- Euro Ša M337,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Trlić449,99
168,50 din/l
Felce Azzurra Omeksivac 2 l Lunga Durata
- Sunce (Qvattro)326,99
- Cash & Carry Plus349,99
- Trlić449,99
163,50 din/l
−30%Felce Azzurra Omeksivac 2 l Profumato
- Sunce (Qvattro)326,99
- Aman%349,99
- Trlić449,99
163,50 din/lFELCE AZZURRA osvez.0250 sprej
- Trnava Promet274,00
- Trlić299,99
- Super Vero389,99
1.096,00 din/l
Felce Azzura Gel Apsorber Mirisa Vanila 140 g
- Euro Ša M202,00
- Aleksandrović279,99
1.442,86 din/kgFelce Azzurra 2 l Rosa E Loto Omeksivac
- Cash & Carry Plus399,99
- Trlić449,99
200,00 din/l









