Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Viotros Forma Tost 200 g

Viotros Forma Tost 200 g
Pakovanje 200 g 10 prodavnica Barkod 5202390005275
184,97 din
najjeftinije u prodavnici BB Trade
924,85 din/kg
Najskuplje je 209,00 din, +13% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
184,97 din924,85 din/kg
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta184,99 din924,95 din/kg+0,02 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik189,99 din949,95 din/kg+5,02 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta192,00 din960,00 din/kg+7,03 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd195,00 din975,00 din/kg+10,03 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta199,00 din995,00 din/kg+14,03 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta199,90 din999,50 din/kg+14,93 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta199,90 din999,50 din/kg+14,93 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu199,99 din999,95 din/kg+15,02 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta209,00 din1.045,00 din/kg+24,03 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 129,90 | 199,00 |
| 01.09.2026. | 129,90 | 199,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VIOTROS TOAST 200GAleksandrović
- PROIZVOD NA BAZI BILJNIH MASTI VIOTROS FORMA TOSTAroma
- MESOVITI PROIZVOD FORMA TOST 200G VIOTROSBB Trade
- FORMA TOST 200Euro Ša M
- VIOTROS 200g EDAMEREuroprom
- PROIZVOD OD MLEKA SA DODATIM BILJNIM MASTIMA VIOTROS 200G FORMA TOST F60XFortuna Market
- VIOTROS FORMA TOST 200g EDAM ANALOGLuki
- Viotros Biljni Forma Tost 200 gMetalac Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Viotros Forma Pizza Analog Gouda 200 g
- Cash & Carry Plus159,99
- BB Trade184,97
- VUM185,00
+14 prodavnica799,95 din/kg
Viotros Forma Pizza Gauda Analog 2,5 kg
- Europrom469,90
- Euro Ša M580,00
- Transkom 94629,00
+2 prodavnice187,96 din/kg
Viotros Forma Tost Analog Edam Tip 2,5 kg
- Euro Ša M595,00
- RIČ599,99
- Transkom 94619,00
+2 prodavnice238,00 din/kgViotros Forma Tost Analog Edam 200 g "Silbo"
- Morava187,00
- Aman188,99
- ZAM199,90
935,00 din/kgViotros toast slices, 500g
- Svetofor336,70
- Mere358,00
673,40 din/kg






