Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Viotros toast slices, 500g
Viotros toast slices, 500g
Pakovanje 500 g 2 prodavnice Barkod 5202390014321
336,70 din
najjeftinije u prodavnici Svetofor
673,40 din/kg
Najskuplje je 358,00 din, +6% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
336,70 din673,40 din/kg
-
Mere47 radnji u 35 mesta358,00 din716,00 din/kg+21,30 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 336,70 | 347,35 |
| 01.09.2026. | 336,70 | 347,35 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VIOTROS TOAST SLICES 500 GMere
- Viotros toast slices, 500gSvetofor
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VIOTROS PIZZA ANALOG GOUDA 200G BILJNOG POREKLA
- Aleksandrović129,90
- Cash & Carry Plus159,99
- BB Trade184,97
+16 prodavnica649,50 din/kg
Viotros Forma Tost Analog Edam 2.5kg
- Euro Ša M595,00
- RIČ599,99
- Prima637,00
+1 prodavnica238,00 din/kgVIOTROS FORMA TOST ANALOG EDAM 200 G "SILBO"
- Morava187,00
- Aman188,99
- ZAM199,90
935,00 din/kg








