Cene → Slatkiši i žitarice → Euro Biscuit 125 g Milk

Euro Biscuit 125 g Milk
Pakovanje 125 g 2 prodavnice Barkod 3875002210897
120,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
960,00 din/kg
Najskuplje je 129,99 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
120,00 din960,00 din/kg
-
Trlić24 radnje u 14 mesta129,99 din1.039,92 din/kg+9,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 120,00 | 125,00 |
| 01.09.2026. | 120,00 | 125,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- EURO BISCUIT MILK 125GEuro Ša M
- EURO BISCUIT 125g MILKTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%Euro Blok 80 g
- Cash & Carry Plus49,99
- Leon55,99
- Euro Ša M58,00
+18 prodavnica624,88 din/kg
−11%Eurocrem Tečni 80 g Swisslion
- Fortuna Market69,99
- Euro Ša M71,00
- Aleksandrović79,99
+11 prodavnica874,88 din/kg
Eurokrem blok Milky 100 g Takovo
- Cash & Carry Plus79,99
- Trnava Promet89,00
- Aleksandrović99,99
+6 prodavnica799,90 din/kg
Eurocrem Sendvič Keks 125 g SL Takovo
- Šumadija Market80,00
- Transkom 9489,00
- Fortuna Market89,99
+6 prodavnica640,00 din/kg
Euroblok karamel 100 g Takovo
- Trnava Promet73,00
- Europrom79,90
- Cash & Carry Plus79,99
+5 prodavnica730,00 din/kgEuroblok badem 100 g Takovo
- Trnava Promet73,00
- Cash & Carry Plus79,99
- Euro Ša M86,00
+3 prodavnice730,00 din/kg
Euroblok kikiriki 100 g Takovo
- Trnava Promet78,00
- Europrom79,90
- Cash & Carry Plus79,99
+2 prodavnice780,00 din/kgEuroblok mint 100 g Takovo
- Trnava Promet78,00
- Cash & Carry Plus79,99
- Euro Ša M86,00
+2 prodavnice780,00 din/kg







