Cene → Slatkiši i žitarice → Eurokrem blok Milky 0100 Takovo 30

Eurokrem blok Milky 0100 Takovo 30
Pakovanje 100 g 9 prodavnica Barkod 8601900507280
79,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
799,90 din/kg
Najskuplje je 140,99 din, +76% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
79,99 din799,90 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta89,00 din890,00 din/kg+9,01 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 99,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik99,99 din999,90 din/kg+20,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3399,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4999,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 699,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/599,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb99,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3899,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 799,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2699,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4399,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1099,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1599,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb99,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-299,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb99,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6899,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3699,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2599,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 699,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9999,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29699,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb99,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta106,00 din1.060,00 din/kg+26,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta128,33 din1.283,30 din/kg+48,34 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta131,99 din1.319,90 din/kg+52,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta131,99 din1.319,90 din/kg+52,00 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova136,99 din1.369,90 din/kg+57,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad140,99 din1.409,90 din/kg+61,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 79,99 | 106,00 |
| 01.09.2026. | 79,99 | 106,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SL EUROKREM BLOK 100G BELIAleksandrović
- EUROCREM BLOK MILKYAroma
- BLOK EURO MILKY 100gr TAKOVOCash & Carry Plus
- EUROCREM BLOK MILKY 100GEuro Ša M
- Krem tabla Euro blok beli 100gMaxi, Mega Maxi, Shop&Go
- EUROKREM BLOK 100GR MILKYMedius
- Krem Blok Eurokrem Milky Rdt 100 gMetalac Market
- EUROCREM BLOK BELI 100G SWISSLIONSuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Eurokrem blok mini mix 0140 kesa Takovo 15
- Euro Ša M132,00
- Trnava Promet139,00
- Roda189,99
+2 prodavnice942,86 din/kgEurokrem tecni Milky 0250 Takovo 12
- Trnava Promet189,00
- Cash & Carry Plus199,99
- Fortuna Market199,99
+2 prodavnice756,00 din/kg
EUROKREM 90g
- Euro Ša M67,00
- Prima69,50
- Trlić69,90
+1 prodavnica744,44 din/kg
EUROKREM MINI KORNET 65g
- Fortuna Market79,99
- Trlić89,99
- Maxi Online112,99
+1 prodavnica1.230,62 din/kg
EUROKREM SENDVIC KEKS 250g
- Prima153,00
- Euro Ša M154,00
- Trlić179,99
+1 prodavnica612,00 din/kgEUROKREM 5kg SL
- Cash & Carry Plus2.999,99
- Fortuna Market3.339,99
- Trlić3.399,00
600,00 din/kg
EUROKREM BLOK 80GR 4X20GR
- Aksa69,00
- Euro Ša M76,00
- Prima83,00
862,50 din/kg
EUROKREM PVC 50gr TAKOVO
- Cash & Carry Plus39,99
- Aman49,99
- Tekijanka56,78
799,80 din/kg







