Cene → Kućna hemija → SAVEX 2IN1 WHITE 8KG
SAVEX 2IN1 WHITE 8KG
Pakovanje 8 kg 4 prodavnice Barkod 3800024045943
1.699,80 din
najjeftinije u prodavnici Mikromarket
212,48 din/kg
Najskuplje je 1.999,00 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 999,99 | 1.769,99 |
| 01.09.2026. | 999,99 | 1.769,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SAVEX 8KG WHITE 2IN1Aleksandrović
- SAVEX 2IN1 WHITE 8KGMikromarket
- SAVEX WHITES & COLORS 7.2KGPrima
- Savex 2in1 white&colors comp. 8kg #3RIČ
- SAVEX 8kg WHITE & COLORTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

SAVEX 2kg 2IN1 COLOR
- Trlić539,90
- Sunce (Qvattro)599,99
- Šumadija Market614,00
+1 prodavnica269,95 din/kg
SAVEX CAPS COLOR SUPER 15
- Cash & Carry Plus619,99
- Šumadija Market634,00
- Sunce (Qvattro)649,99
+1 prodavnica41,33 din/kom
SAVEX 300G FRESH
- Sunce (Qvattro)133,99
- Trnava Promet149,00
- Trlić159,99
446,63 din/kg
SAVEX 300G WHITE
- Sunce (Qvattro)133,99
- Trlić159,99
446,63 din/kgSavex color 300g
- Šumadija Market134,00
- Trnava Promet149,00
446,67 din/kg
SAVEX KAPSULE SEMANA PARFUME 15
- Sunce (Qvattro)622,99
- Šumadija Market672,00
41,53 din/kom
Savex ultra bright kapsule za pranje vesa 15kom
- Prima669,00
- Šumadija Market690,00
44,60 din/kom



