Cene → Kućna hemija → SAVEX 300G WHITE

SAVEX 300G WHITE
Pakovanje 300 g 3 prodavnice Barkod 3800024022104
99,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
333,00 din/kg
Najskuplje je 159,99 din, +60% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
99,90 din333,00 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb99,90 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb99,90 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3699,90 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68109,90 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta133,99 din446,63 din/kg+34,09 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta159,99 din533,30 din/kg+60,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 99,90 | 146,99 |
| 01.09.2026. | 99,90 | 146,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SAVEX 300G WHITE COMPACTAleksandrović
- SAVEX PARF.2IN1 WHITE 300Prima
- SAVEX 300G WHITESunce (Qvattro)
- SAVEX 300gTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
SAVEX 2IN1 WHITE 8KG
- Aleksandrović999,99
- Mikromarket1.699,80
- RIČ1.769,99
+2 prodavnice125,00 din/kg
SAVEX CAPS COLOR SUPER 15
- Aleksandrović419,99
- Cash & Carry Plus619,99
- Šumadija Market634,00
+2 prodavnice28,00 din/kom
SAVEX 2kg 2IN1 COLOR
- Trlić539,90
- Sunce (Qvattro)599,99
- Šumadija Market614,00
+1 prodavnica269,95 din/kg
SAVEX 300G FRESH
- Aleksandrović109,90
- Sunce (Qvattro)133,99
- Trnava Promet149,00
+1 prodavnica366,33 din/kgSavex color 300g
- Aleksandrović99,90
- Šumadija Market134,00
- Trnava Promet149,00
333,00 din/kg
SAVEX KAPSULE SEMANA PARFUME 15
- Aleksandrović349,99
- Sunce (Qvattro)622,99
- Šumadija Market672,00
23,33 din/kom
Savex ultra bright kapsule za pranje vesa 15kom
- Aleksandrović349,99
- Prima669,00
- Šumadija Market690,00
23,33 din/kom
SAVEX 1,1 L FRESH
- Aleksandrović399,99
- Trlić499,99
363,63 din/l





