Cene → Lična higijena i kozmetika → *Cvrsti sapun JULIET 0075 comforting
*Cvrsti sapun JULIET 0075 comforting
Pakovanje 75 g 2 prodavnice Barkod 9555246325109
34,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
453,33 din/kg
Najskuplje je 39,90 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
34,00 din453,33 din/kg
-
Luki59 radnji u 35 mesta39,90 din532,00 din/kg+5,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 34,00 | 36,95 |
| 01.09.2026. | 34,00 | 36,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JULIET SAPUN 75G COMFORTINGLuki
- *Cvrsti sapun JULIET 0075 comfortingTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−21 % po kg*Cvrsti sapun EVISSA 75g Yllow Rose
- Leon26,99
- Trnava Promet29,00
- Cash & Carry Plus29,99
+2 prodavnice359,87 din/kg- −18 % po kg
*Cvrsti sapun EVISSA 70g Jasmine
- Trnava Promet28,00
- Fortuna Market29,99
- Morava33,00
373,33 din/kg - −18 % po kg
Cvrsti sapun EVISSA 70g Fresh
- Trnava Promet28,00
- Fortuna Market29,99
- Morava33,00
373,33 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−28%Cvrsti sapun LAHOR 80g Antibakterijski
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- RIČ%64,99
+20 prodavnica749,88 din/kg
−28%Cvrsti sapun LAHOR 80g Baby
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- RIČ%64,99
+18 prodavnica749,88 din/kg
Cvrsti sapun NANCY aloe&honey 0140 6
- Cash & Carry Plus79,98
- Trnava Promet80,00
- Metalac Market89,00
+12 prodavnica571,29 din/kg
−26%Cvrsti sapun deciji Bebi roze 78g NEVENA 6
- Idea%64,99
- Mercator%64,99
- Roda%64,99
+10 prodavnica833,21 din/kg
−26%Cvrsti sapun deciji organski 78g NEVENA 6
- Idea%79,99
- Mercator%79,99
- Roda%79,99
+10 prodavnica1.025,51 din/kg
−27%Cvrsti sapun LAHOR 80g Sensitive
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- Morava68,00
+8 prodavnica749,88 din/kg
Cvrsti sapun NANCY vitamin E 0140 6
- Cash & Carry Plus69,99
- Trnava Promet80,00
- Šumadija Market88,00
+7 prodavnica499,93 din/kg
Cvrsti sapun PALMOLIVE 90g milk&honey 4
- Trnava Promet64,00
- Metalac Market69,00
- Cash & Carry Plus69,99
+6 prodavnica711,11 din/kg









