Cene → Lična higijena i kozmetika → *Cvrsti sapun EVISSA 100g Aloe Vera
*Cvrsti sapun EVISSA 100g Aloe Vera
Pakovanje 100 g 3 prodavnice Barkod 8681725022618
38,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
380,00 din/kg
Najskuplje je 47,00 din, +24% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
38,00 din380,00 din/kg
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik39,99 din399,90 din/kg+1,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta47,00 din470,00 din/kg+9,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 38,00 | 39,99 |
| 01.09.2026. | 38,00 | 39,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- EVISSA SAPUN 100G-ALOE VERAEuro Ša M
- SAPUN EVISSA 100G ALOE VERAFortuna Market
- *Cvrsti sapun EVISSA 100g Aloe VeraTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−28%Cvrsti sapun LAHOR 80g Antibakterijski
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- RIČ%64,99
+20 prodavnica749,88 din/kg
−28%Cvrsti sapun LAHOR 80g Baby
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- RIČ%64,99
+18 prodavnica749,88 din/kg
Cvrsti sapun NANCY aloe&honey 0140 6
- Cash & Carry Plus79,98
- Trnava Promet80,00
- Metalac Market89,00
+12 prodavnica571,29 din/kg
−26%Cvrsti sapun deciji Bebi roze 78g NEVENA 6
- Idea%64,99
- Mercator%64,99
- Roda%64,99
+10 prodavnica833,21 din/kg
−26%Cvrsti sapun deciji organski 78g NEVENA 6
- Idea%79,99
- Mercator%79,99
- Roda%79,99
+10 prodavnica1.025,51 din/kg
−27%Cvrsti sapun LAHOR 80g Sensitive
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- Morava68,00
+8 prodavnica749,88 din/kg
Cvrsti sapun NANCY vitamin E 0140 6
- Cash & Carry Plus69,99
- Trnava Promet80,00
- Šumadija Market88,00
+7 prodavnica499,93 din/kg
Cvrsti sapun PALMOLIVE 90g milk&honey 4
- Trnava Promet64,00
- Metalac Market69,00
- Cash & Carry Plus69,99
+6 prodavnica711,11 din/kg







