Cene → Lična higijena i kozmetika → Tečni sapun PALMOLIVE 300ml Honey

Tečni sapun PALMOLIVE 300ml Honey
Pakovanje 300 ml 2 prodavnice Barkod 8718951646650
207,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
690,00 din/l
Najskuplje je 249,99 din, +21% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
207,00 din690,00 din/l
-
Trlić24 radnje u 14 mesta249,99 din833,30 din/l+42,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 207,00 | 228,50 |
| 01.09.2026. | 207,00 | 228,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PALMOLIVE TEC. SAPUN 300ml HONEYTrlić
- Tecni sapun PALMOLIVE 300ml HoneyTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−19 % po lSapun Tečni Dopuna Milk&Honey Palmolive 500 ml
- Medius279,99
- Fortuna Market284,99
- Prima339,00
+6 prodavnica559,98 din/l- −43 % po l
Sapun Tečni Palmolive 500 ml Aquarium Refil
- Euro Ša M197,00
- Fortuna Market284,99
394,00 din/l
−43 % po lSapun Tečni Honey Touch Luxol 500 ml
- BB Trade197,97
- Univerexport216,99
395,94 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Tečni sapun LMX 1/1 Exotic dreams
- Cash & Carry Plus159,99
- Tekijanka168,91
- Trnava Promet170,00
+9 prodavnica159,99 din/l
−11%Tečni Sapun Sensitive 1 l Fresh
- Sunce (Qvattro)159,99
- Trnava Promet%175,00
- Cash & Carry Plus179,99
+9 prodavnica159,99 din/l
−19%Tečni Sapun 500 ml Maslina&Aloe Vera Fresh
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Cash & Carry Plus155,99
- Senta Promet158,27
+7 prodavnica259,98 din/l
Tečni sapun LMX 1/1 Violet dreams
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet170,00
- Šumadija Market188,00
+8 prodavnica159,99 din/l
Tečni Sapun Dove Fresh Touch 500 ml Dopuna
- Trnava Promet226,00
- Morava233,00
- Metalac Market249,00
+7 prodavnica452,00 din/l
Tečni Sapun Dove Refil 500 ml Silk
- Cash & Carry Plus205,50
- Euro Ša M238,00
- Trnava Promet240,00
+3 prodavnice411,00 din/l
−11%Tečni sapun DERMOMED 1/1 Argan
- Trnava Promet%215,00
- BB Trade279,97
- Euro Ša M284,00
+3 prodavnice215,00 din/lTečni sapun Top Med i mleko 1l
- Leon78,99
- Mega Maxi · Profi94,99
- Aleksandrović109,99
+1 prodavnica78,99 din/l
















