Cene → Hleb i peciva → Hleb beli rezani 500g Kraljev Dvor
Hleb beli rezani 500g Kraljev Dvor
Pakovanje 500 g 2 prodavnice Barkod 8606106186147
77,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
154,00 din/kg
Najskuplje je 79,99 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
77,00 din154,00 din/kg
-
Aman301 radnja u 93 mesta79,99 din159,98 din/kg+2,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 77,00 | 78,50 |
| 01.09.2026. | 77,00 | 78,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HLEB BELI REZANI 500GR KRALJEV DVORAman
- Hleb beli rezani 500g Kraljev DvorTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −35 % po kg
Hleb Beli Rezani 500 g Grano Doro
- Idea · Mercator · Roda49,99
99,98 din/kg
−29 % po kgPET Minuta Hleb Beli Rezani 500 g (400 g + 100 G)
- Soulfood55,00
- Euro Ša M62,00
- Europrom65,00
+10 prodavnica110,00 din/kg
−16 % po kgHleb Beli Rezani Trivit 500 g
- Europrom65,00
- Mikromarket88,00
- BB Trade100,38
+5 prodavnica130,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Hleb Carski Tvojih 5 Minuta 300 g
- Profi139,99
- Trnava Promet142,00
- Euro Ša M145,00
+28 prodavnica466,63 din/kg
Hleb 7 Zrna Sečeni Tvojih 5 Minuta 450 g
- Trnava Promet95,00
- Profi104,99
- Euro Ša M112,00
+27 prodavnica211,11 din/kg
Hleb Tost putero Tvojih 5 minuta 500g
- Cash & Carry Plus139,99
- Super Vero164,99
- Univerexport165,99
+27 prodavnica279,98 din/kg
Hleb Obogaćen Tonus 300 g
- Metro142,99
- Podunavlje189,99
- Cash & Carry Plus209,99
+26 prodavnica476,63 din/kg
Hleb Crni Rezani Tvojih 5 Minuta 500 g
- Aleksandrović69,00
- Idea · Mercator · Roda94,99
- Maxi Online · Mega Maxi96,99
+23 prodavnice138,00 din/kg
−14%Hleb Mešano Ražani Rezani Tvojih 5 Minuta 500 g
- Univerexport%94,99
- Trnava Promet95,00
- Euro Ša M101,00
+22 prodavnice189,98 din/kg
Hleb Natural Tonus 300 g
- Podunavlje189,99
- Cash & Carry Plus204,99
- Trnava Promet205,00
+21 prodavnica633,30 din/kg
−4%Hleb Beli Rezani Tvojih 5 Minuta 500 g
- Luki79,90
- Podunavlje79,99
- Profi84,99
+21 prodavnica159,80 din/kg













