Cene → Lična higijena i kozmetika → Šampon za Kosu Classic Clean 2u1 H&S 400 ml

Šampon za Kosu Classic Clean 2u1 H&S 400 ml
Najskuplje je 699,99 din, +73% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
404,99 din1.012,48 din/l
-
Prima59 radnji u 31 mestu499,00 din1.247,50 din/l+94,01 din
-
549,90 din599,99 din1.374,75 din/l+144,91 din
-
549,99 din659,25 din1.374,98 din/l+145,00 din
-
549,99 din659,25 din1.374,98 din/l+145,00 din
-
549,99 din659,25 din1.374,98 din/l+145,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta579,90 din1.449,75 din/l+174,91 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta599,99 din1.499,98 din/l+195,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta599,99 din1.499,98 din/l+195,00 din
-
dm136 radnji u 48 mesta629,00 din1.572,50 din/l+224,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik649,99 din1.624,98 din/l+245,00 din
-
658,99 din1.647,48 din/l+254,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun658,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača658,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac658,99 din
- Kragujevac · Metro658,99 din
- Niš · Metro658,99 din
- Novi Sad · Metro658,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad659,99 din1.649,98 din/l+255,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta678,99 din1.697,48 din/l+274,00 din
-
678,99 din1.697,48 din/l+274,00 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta678,99 din1.697,48 din/l+274,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta679,97 din1.699,93 din/l+274,98 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 677,99 – 720,99 din688,99 din1.722,48 din/l+284,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta689,00 din1.722,50 din/l+284,01 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta699,99 din1.749,98 din/l+295,00 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta699,99 din1.749,98 din/l+295,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Idea · Roda · Mercator · Maxi · Univerexport · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 404,99 | 659,25 |
| 20.09.2026. | 404,99 | 659,25 |
| 01.09.2026. | 404,99 | 657,56 |
Promene cene
- Europrom 23.09. 539,90 → 579,90 din +7%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- H&S 400ML CLASSIC CLEAN 2IN1Aleksandrović
- SAMP H&S CLASSIC CLEAN 2IN1 400MLBB Trade
- H&S CLASSIC 2u1 šampon 400 mldm
- H&S 2u1 CLASSIC CLEAN 400ml-532Europrom
- ŠAMPON I REGENERATOR HEADSHOULDERS 2IN1 400ML CLASSIC CLEANFortuna Market
- ŠAMPON H&S 2IN1 CLASSIC CLEAN 400MLGomex
- ŠAMPON H&S CLASSIC 2IN1 400MLIdea, Mercator, Roda
- HEAD&SHOULDERS 2U1 CLASSIC CLEAN SAMPON ZA KOSULilly
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−39 % po lŠampon za Kosu Men Classic Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−60 % po lŠampon za Kosu Naturals Olive Palmolive 350 ml
- Cash & Carry Plus142,50
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+20 prodavnica407,14 din/l
−59 % po lŠampon za Kosu Naturals Norm. Hair Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Šampon za Kosu Q10 Schauma 400 ml
- Univerexport%239,99
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
+37 prodavnica599,98 din/l
−33%Šampon za Kosu Men Classic Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−33%Šampon za Kosu Repair&Care Schauma 400 ml
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−26%Šampon za Kosu Anti Dandruff Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+30 prodavnica414,23 din/l
−26%Šampon za Kosu Naturals Norm. Hair Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−30%Šampon za Kosu Ultimate Repair Gliss 400 ml
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Univerexport%369,00
+27 prodavnica895,00 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−30%Šampon Baby 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Univerexport%193,99
- Trnava Promet197,00
+26 prodavnica899,95 din/l








