Cene → Lična higijena i kozmetika → ŠAMPON ZA KOSU MEN ANTI DANDRUFF SCHAUMA 400ML

ŠAMPON ZA KOSU MEN ANTI DANDRUFF SCHAUMA 400ML
Pakovanje 400 ml 19 prodavnica Barkod 3838824208985
200,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
500,00 din/l
Najskuplje je 487,99 din, +144% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
200,00 din475,02 din500,00 din/l
-
200,00 din475,02 din500,00 din/l
-
200,00 din475,02 din500,00 din/l
-
259,99 din345,00 din649,98 din/l+59,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta285,00 din712,50 din/l+85,00 din
-
289,90 din339,90 din724,75 din/l+89,90 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik299,99 din749,98 din/l+99,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta313,12 din782,80 din/l+113,12 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta317,00 din792,50 din/l+117,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta319,90 din799,75 din/l+119,90 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta319,99 din799,98 din/l+119,99 din
-
Aleksandrović22 prodavnice: 299,99 - 349,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik349,99 din874,98 din/l+149,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Kiosk City Point, Trg Djordja Stanojevića bb299,99 din
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.33349,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49349,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6349,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5349,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb349,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38349,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 7349,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26349,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 43349,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 10349,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15349,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb349,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2349,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb349,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68349,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36349,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25349,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6349,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99349,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296349,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb349,99 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta350,23 din875,58 din/l+150,23 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta359,99 din899,98 din/l+159,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu360,00 din900,00 din/l+160,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta379,00 din947,50 din/l+179,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta379,99 din949,98 din/l+179,99 din
-
379,99 din485,40 din949,98 din/l+179,99 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 480,99 – 510,99 din487,99 din1.219,98 din/l+287,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 285,00 | 350,23 |
| 01.09.2026. | 285,00 | 350,23 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SCHAUMA SAMP.400ML AD INTENSIVAleksandrović
- SAMPON SCHAUMA ZA KOSU REPAIR & CARE 400MLAroma, City
- SCHAUMA SAMPON 400ML M ANTI DAND INTESIEuro Ša M
- SAMP.SCHA.AD INTENSIV 350ml-564Europrom
- ŠAMPON SCHAUMA 400ML ZA INTENZIVNU NEGUFortuna Market
- ŠAMPON SCHAUMA ANTI DAND 400ML HENIdea, Mercator, Roda
- Sampon AD intensive Schauma 400mlMega Maxi
- SAM.SCHAUMA 400ML M.AD MEN INTENSIVEMorava
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−17 % po lŠAMPON ZA KOSU ANTI DANDRUFF PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Fortuna Market164,99
+29 prodavnica414,23 din/l
−64 % po lŠAMPON ZA KOSU LAVANDA HERA 500ML
- Idea%90,00
- Mercator%90,00
- Roda%90,00
+2 prodavnice180,00 din/l
−19 % po lŠAMPON ZA KOSU NATURALS OLIVE PALMOLIVE 350ML
- Cash & Carry Plus142,50
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+20 prodavnica407,14 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−36%ŠAMPON ZA KOSU Q10 SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+37 prodavnica622,50 din/l
−36%ŠAMPON ZA KOSU MEN CLASSIC SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−36%ŠAMPON ZA KOSU REPAIR&CARE SCHAUMA 400ML
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−22%ŠAMPON ZA KOSU NATURALS NORM. HAIR PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−22%ŠAMPON ZA KOSU ANTI DANDRUFF PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Fortuna Market164,99
+29 prodavnica414,23 din/l
−16%ŠAMPON ZA KOSU ULTIMATE REPAIR GLISS 400ML
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Aleksandrović399,99
+28 prodavnica895,00 din/l
−27%ŠAMPON ZA KOSU KERATIN SYOSS 440ML
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+28 prodavnica838,64 din/l
−27%ŠAMPON ZA KOSU ANTIDANDRUFF SYOSS 440ML
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Sunce (Qvattro)429,99
+27 prodavnica838,64 din/l



