Cene → Lična higijena i kozmetika → Šampon za Kosu Classic Clean H&S 400 ml

Šampon za Kosu Classic Clean H&S 400 ml
Najskuplje je 829,00 din, +51% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
549,90 din599,99 din1.374,75 din/l
-
549,99 din659,25 din1.374,98 din/l+0,09 din
-
549,99 din659,25 din1.374,98 din/l+0,09 din
-
549,99 din659,25 din1.374,98 din/l+0,09 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta649,99 din1.624,98 din/l+100,09 din
-
658,99 din1.647,48 din/l+109,09 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun658,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača658,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac658,99 din
- Kragujevac · Metro658,99 din
- Niš · Metro658,99 din
- Novi Sad · Metro658,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad659,99 din1.649,98 din/l+110,09 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta678,99 din1.697,48 din/l+129,09 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta699,99 din1.749,98 din/l+150,09 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta729,00 din1.822,50 din/l+179,10 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta779,99 din1.949,98 din/l+230,09 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta829,00 din2.072,50 din/l+279,10 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport · Maxi · Lilly (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 599,99 | 659,99 |
| 01.09.2026. | 599,99 | 659,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ŠAMPON H&S CLASSIC 400MLIdea, Mercator, Roda
- HEAD&SHOULDERS CLASSIC ŠAMPON ZA KOSU 400MLLilly
- H&S SH 400ML ABS CLASSICMedius
- Sampon C.Clean H&S 400mlMega Maxi
- 400ML SH H&S-CLASSICMetro
- H&S SAM.CLASSIC CL. 400MLMikromarket
- H&S CLASSIC CLEAN 400MLSoulfood
- ŠAMPON H&S SH CLASSIC 400ML P&GSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−55 % po lŠampon za Kosu Men Classic Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−64 % po lŠampon za Kosu Men Anti Dandruff Schauma 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%200,00
- Morava%259,99
- Trnava Promet285,00
+14 prodavnica500,00 din/l
−64 % po lŠampon za Kosu Men Sports Schauma 400 ml
- Idea · Mercator · Roda%200,00
- Trnava Promet285,00
- Aleksandrović349,99
+7 prodavnica500,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Šampon za Kosu Q10 Schauma 400 ml
- Univerexport%239,99
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
+37 prodavnica599,98 din/l
−33%Šampon za Kosu Men Classic Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−33%Šampon za Kosu Repair&Care Schauma 400 ml
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−26%Šampon za Kosu Anti Dandruff Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+30 prodavnica414,23 din/l
−26%Šampon za Kosu Naturals Norm. Hair Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−30%Šampon za Kosu Ultimate Repair Gliss 400 ml
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Univerexport%369,00
+27 prodavnica895,00 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−30%Šampon Baby 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Univerexport%193,99
- Trnava Promet197,00
+26 prodavnica899,95 din/l









