Cene → Lična higijena i kozmetika → ŠAMPON ZA KOSU CITRUS H&S 400ML

ŠAMPON ZA KOSU CITRUS H&S 400ML
Pakovanje 400 ml 18 prodavnica Barkod 5011321331471
299,00 din
najjeftinije u prodavnici VP Dima
747,50 din/l
Najskuplje je 704,99 din, +136% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
299,00 din747,50 din/l
-
549,90 din599,99 din1.374,75 din/l+250,90 din
-
549,99 din659,25 din1.374,98 din/l+250,99 din
-
549,99 din659,25 din1.374,98 din/l+250,99 din
-
549,99 din659,25 din1.374,98 din/l+250,99 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta579,90 din1.449,75 din/l+280,90 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta599,99 din1.499,98 din/l+300,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta629,00 din1.572,50 din/l+330,00 din
-
658,99 din1.647,48 din/l+359,99 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun658,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača658,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac658,99 din
- Kragujevac · Metro658,99 din
- Niš · Metro658,99 din
- Novi Sad · Metro658,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad659,99 din1.649,98 din/l+360,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta659,99 din1.649,98 din/l+360,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta663,90 din1.659,75 din/l+364,90 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta679,97 din1.699,93 din/l+380,97 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 677,99 – 720,99 din688,99 din1.722,48 din/l+389,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta690,75 din1.726,88 din/l+391,75 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta699,99 din1.749,98 din/l+400,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta704,99 din1.762,48 din/l+405,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta704,99 din1.762,48 din/l+405,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 299,00 | 659,25 |
| 18.09.2026. | 299,00 | 659,25 |
| 01.09.2026. | 399,00 | 659,25 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- H&S 400ML CITRUSAleksandrović, VP Dima
- SAMPON ZA KOSU HS CITRUS FRESH 400MLAman
- SAMPON H&S 400ML CITRUSAroma, City
- SAMP H&S 400ML CITRUSBB Trade
- H&S CITRUS FRESH šampon 400 mldm
- HEAD AND SHOULDER CITRUS 400MLEuro Ša M
- H&S CITRUS FRESH 400ml-471Europrom
- ŠAMPON H&S CITRUS 400MLIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−46 % po lŠAMPON ZA KOSU NATURALS OLIVE PALMOLIVE 350ML
- Cash & Carry Plus142,50
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+20 prodavnica407,14 din/l
−45 % po lŠAMPON ZA KOSU NATURALS NORM. HAIR PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−45 % po lŠAMPON ZA KOSU ANTI DANDRUFF PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Fortuna Market164,99
+29 prodavnica414,23 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−32%ŠAMPON ZA KOSU Q10 SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+37 prodavnica622,50 din/l
−33%ŠAMPON ZA KOSU MEN CLASSIC SCHAUMA 400ML
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−33%ŠAMPON ZA KOSU REPAIR&CARE SCHAUMA 400ML
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−26%ŠAMPON ZA KOSU NATURALS NORM. HAIR PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−26%ŠAMPON ZA KOSU ANTI DANDRUFF PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Fortuna Market164,99
+29 prodavnica414,23 din/l
−16%ŠAMPON ZA KOSU ULTIMATE REPAIR GLISS 400ML
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Fortuna Market399,99
+27 prodavnica895,00 din/l
−19%ŠAMPON ZA KOSU KERATIN SYOSS 440ML
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−21%ŠAMPON BABY 2025 BECUTAN 200ML
- Tekijanka%179,99
- Trnava Promet197,00
- Fortuna Market199,99
+26 prodavnica899,95 din/l







