Cene → Sveže i prerađeno meso → Pileca virsla Extra 0400 Ptuj

Pileca virsla Extra 0400 Ptuj
Pakovanje 400 g 9 prodavnica Barkod 8606015005744
230,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
575,00 din/kg
Najskuplje je 329,99 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
230,00 din575,00 din/kg
-
RIČ50 radnji u 21 mestu239,99 din599,98 din/kg+9,99 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta259,90 din649,75 din/kg+29,90 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta279,00 din697,50 din/kg+49,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad292,99 din732,48 din/kg+62,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd319,99 din799,98 din/kg+89,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta319,99 din799,98 din/kg+89,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta319,99 din799,98 din/kg+89,99 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta329,99 din824,98 din/kg+99,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 230,00 | 292,99 |
| 01.09.2026. | 230,00 | 292,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- USITNJENA KOBASICA PERUTNINA PILEĆA EXTRA 400GGomex
- PILEĆA EXTRA V 400G PPIdea, Mercator, Roda
- EXTRA VIRSLA F20 400GLuki
- PP extra pileca virsla 400g #10RIČ
- VIRŠLA PILEĆA PP 400GR PERUTNINASuper Vero
- Pileca virsla Extra 0400 PtujTrnava Promet
- PERUTNINA PP EXTRA PILECA VIRSLA 400GZAM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−45 % po kgPileca posebna extra 0350 AVE
- Prima111,00
- Cash & Carry Plus149,99
- Trnava Promet154,00
+1 prodavnica317,14 din/kg- −41 % po kg
MESOKOMBINAT PILECA VIRSLA 500G
- Morava%169,90
- Soulfood%179,99
- VUM194,99
+3 prodavnice339,80 din/kg
−30 % po kgEFEF PILECA EXTRA L 500g
- Cash & Carry Plus199,99
- Šumadija Market244,00
- Sunce (Qvattro)259,99
399,98 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%PILEĆA PRSA CEKIN 350G
- Univerexport%369,99
- RIČ389,99
- Metalac Market399,00
+14 prodavnica1.057,11 din/kg
−36%PILECA PASTETA 95g POLI GOURMET
- Idea%70,99
- Mercator%70,99
- Roda%70,99
+13 prodavnica747,26 din/kg
−18%PILEĆA PRSA U OMOTU CARNEX 350G
- Euro Ša M290,90
- Maxi%349,99
- Maxi Online%349,99
+11 prodavnica831,14 din/kg
PILECA PASTETA 95g POLI KIDS
- Prima89,00
- Idea111,37
- Mercator111,37
+11 prodavnica936,84 din/kg
−27%PILECA PRSA DIMLJENA NAREZAK SLAJS 100G PERUTNINA
- Profi124,99
- Maxi144,99
- Maxi Online144,99
+11 prodavnica1.249,90 din/kg
−11%PILECA PRSA 350G PERUTNINA
- VP Dima%309,90
- Metalac Market319,00
- Shop&Go342,99
+9 prodavnica885,43 din/kg
PILEĆA PRSA CEKIN RF
- Euro Ša M960,00
- RIČ969,99
- Transkom 94989,90
+8 prodavnica
−30%PILEĆA PRSA ZLATIBORAC 320G
- Cash & Carry Plus299,99
- Univerexport%319,99
- RIČ349,99
+8 prodavnica937,47 din/kg














