Cene → Sveže i prerađeno meso → KOBASICA PILEĆA EXTRA PERUTNINA PTUJ 350G

KOBASICA PILEĆA EXTRA PERUTNINA PTUJ 350G
Pakovanje 350 g 9 prodavnica Barkod 8606102242298
179,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport
514,26 din/kg
Najskuplje je 232,99 din, +29% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
179,99 din514,26 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta191,00 din545,71 din/kg+11,01 din
-
Leon48 radnji u 32 mesta199,99 din571,40 din/kg+20,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd209,99 din599,97 din/kg+30,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta209,99 din599,97 din/kg+30,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta209,99 din599,97 din/kg+30,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu216,50 din618,57 din/kg+36,51 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik219,99 din628,54 din/kg+40,00 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta232,99 din665,69 din/kg+53,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 179,99 | 209,99 |
| 01.09.2026. | 179,99 | 209,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KOB PILECA POSEBNA 350G PERUTNINAAman
- PILEĆA POSEBNA PTUJ 350G ŠPP1413Fortuna Market
- KOBASICA PILEĆA POSEBNA 350G PERUTNIdea, Mercator, Roda
- KOBASICA POSEBNA PILECA 350G PERUTNINALeon
- PILECA POSEBNA 350G P.PTUPrima
- Pileca posebna 0350 PtujTrnava Promet
- KOBASICA PILEĆA EXTRA PERUTNINA PTUJ 350GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−17 % po kgEFEF PILECA EXTRA KOBASICA 350g
- Cash & Carry Plus149,99
- Šumadija Market188,00
- Sunce (Qvattro)199,99
+1 prodavnica428,54 din/kg
−53 % po kgKobasica pileca barena Maxi 500g
- Profi119,99
- Maxi139,99
- Maxi Online139,99
+2 prodavnice239,98 din/kg- −37 % po kg
KOBASICA PILEĆA DIMLJENA PARISKA 350G
- Prima113,50
- Trlić149,90
324,29 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%KOBASICA BARENA PILEĆA AIA 100G
- Leon%59,99
- Cash & Carry Plus64,99
- Trnava Promet68,00
+38 prodavnica599,90 din/kg
−23%KOBASICA BARENA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 205G
- Idea%149,99
- Mercator%149,99
- Roda%149,99
+36 prodavnica731,66 din/kg
−21%KOBASICA GUDI NEOPLANTA 300G
- ZAM209,90
- RIČ%209,99
- Super Vero%209,99
+36 prodavnica699,67 din/kg
−32%KOBASICA GRILL DOMAĆA CARNEX 310G
- Fortuna Market%209,99
- ZAM%249,90
- Cash & Carry Plus249,99
+35 prodavnica677,39 din/kg
−20%KOBASICA PILEĆA PIPI NEOPLANTA 300G
- Univerexport%199,99
- Fortuna Market209,99
- RIČ%209,99
+35 prodavnica666,63 din/kg
−21%KOBASICA BARENA SVINJSKA GUDI NEOPLANTA 205G
- Morava%159,90
- Podunavlje%159,99
- Fortuna Market%164,99
+34 prodavnice780,00 din/kg
−24%KOBASICA GRILL CARNEX 280G
- Leon%219,99
- Europrom%239,90
- ZAM%249,90
+33 prodavnice785,68 din/kg
−26%KOBASICA BARENA ŽIVINSKA WUDY 300G
- Cash & Carry Plus139,99
- Prima%149,90
- ZAM%149,90
+32 prodavnice466,63 din/kg











