Cene → Kućna hemija → Sredstvo za ciscenje stakla AXEL glass sa alkoholom 0750 be…

Sredstvo za ciscenje stakla AXEL glass sa alkoholom 0750 bez rasprsivaca
Pakovanje 750 ml 8 prodavnica Barkod 8606003130434
169,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
226,65 din/l
Najskuplje je 209,99 din, +24% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
169,99 din226,65 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb169,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68169,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36169,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta183,00 din244,00 din/l+13,01 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad183,99 din245,32 din/l+14,00 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta188,00 din250,67 din/l+18,01 din
-
191,99 din255,99 din/l+22,00 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Vidikovac191,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača191,99 din
- Beograd · Metro, Zemun191,99 din
- Novi Sad · Metro191,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta199,99 din266,65 din/l+30,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta207,00 din276,00 din/l+37,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta209,99 din279,99 din/l+40,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 169,99 | 186,00 |
| 01.09.2026. | 169,99 | 186,00 |
Promene cene
- VP Dima 28.09. 212,00 → 207,00 din -2%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- AXEL GLASS+ALKOHOL 750ML REFILAleksandrović, VP Dima
- AXEL GLASS REFIL 750MLAman
- AXEL GLASS ZA STAKLO REFIL 750MLEuro Ša M
- 750 ML AXEL GLASS REFIL-PLAVIMetro
- AXEL GLASS REFILL 750MLPrima
- SRED. ZA STAKLA AXEL GLASS REFIL 0.75L SIMCHEMSuper Vero
- AXELL GLASS 750ml BEZ PUMPICETrlić
- Sredstvo za ciscenje stakla AXEL glass sa alkoholom 0750 bez rasprsivacaTrnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −63 % po l
*Sredstvo za ciscenje stakla GLASS CLEANER 1l sa rasprsivacem
- Cash & Carry Plus84,99
- Trnava Promet92,00
84,99 din/l - −59 % po l
*Sredstvo za ciscenje stakla TIME GLASS green shine 0650 bez rasprsivaca
- Aleksandrović59,90
- Fortuna Market74,99
- Trnava Promet82,00
92,15 din/l - −49 % po l
Sredstvo za ciscenje stakla TIME GLASS blue shine 0650 bez rasprsivaca
- Fortuna Market74,99
- Aleksandrović79,99
- Trnava Promet82,00
115,37 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−5%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE PUMPICA SGR.SP AXEL 750ML
- Cash & Carry Plus249,99
- Medius%289,90
- Fortuna Market289,99
+40 prodavnica333,32 din/l
−33%SREDSTVO ZA STAKLO PUMPICA CLIN 500ML
- Fortuna Market179,99
- Cash & Carry Plus189,99
- Morava198,00
+35 prodavnica359,98 din/l
−28%SREDSTVO ZA ODMAŠĆIVANJE DOPUNA SGRASSO 750ML
- Metro%216,00
- Cash & Carry Plus229,99
- Trlić%239,99
+33 prodavnice288,00 din/l
−43%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE KAMENCA PUMPICA CILLIT 750ML
- Aleksandrović299,99
- Trnava Promet318,00
- Euro Ša M%319,90
+32 prodavnice399,99 din/l
−30%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODA OCEAN MR.PROPER 1L
- Super Vero%299,99
- Metro323,99
- Metalac Market329,00
+31 prodavnica299,99 din/l
−10%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE SLIVNIKA HOT TUBOFLO 60G
- Trnava Promet91,00
- Super Vero%94,99
- Leon%95,99
+30 prodavnica1.516,67 din/kg
−23%SREDSTVO ZA STAKLO DOPUNA CLIN 500ML
- Fortuna Market%139,99
- Leon145,99
- Cash & Carry Plus164,99
+30 prodavnica279,98 din/l
−27%SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PARKETA PRONTO 750ML
- ZAM%449,90
- VUM449,99
- Cash & Carry Plus459,99
+28 prodavnica599,87 din/l







