Cene → Slatkiši i žitarice → Krem tabla sa rizom 500 g Galija
Krem tabla sa rizom 500 g Galija
Pakovanje 500 g 5 prodavnica Barkod 8600102962125
199,99 din
najjeftinije u prodavnici Čutura
399,98 din/kg
Najskuplje je 399,99 din, +100% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
199,99 din399,98 din/kg
-
Mere47 radnji u 35 mesta236,90 din473,80 din/kg+36,91 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta242,00 din484,00 din/kg+42,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta269,00 din538,00 din/kg+69,01 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta399,99 din799,98 din/kg+200,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 199,99 | 242,00 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 242,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COKOLADA RIZA 500GR.GALIJAAman
- KAKAO KREM TABLA SA RIZOM 500G GALIJAČutura
- Galija kakao krem tabla sa rižom 500gMere
- Čokolada Sa Rizom Galija 500 gMetalac Market
- *Krem tabla sa rizom 0500 GalijaTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%Krem Gold 16% Seckani Lešnik Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+34 prodavnice882,57 din/kg
−24%Krem Eurocrem činija 500g
- RIČ299,99
- Leon319,99
- Metalac Market339,00
+34 prodavnice599,98 din/kg
−44%Krem Duo Lino Lada 350 g
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+32 prodavnice882,57 din/kg
−23%Krem Milk Lino Lada 350 g
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
- Euro Ša M329,00
+28 prodavnica914,26 din/kg
−4%Krem Nutella 750 g
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
- ZAM849,90
+28 prodavnica1.018,65 din/kg
−27%Krem Blok Eurocrem 50 g
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
Krem Eurocrem 100 g
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg
−18%Krem Cipiripi 400 g
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi · Shop&Go%269,99
- Cash & Carry Plus274,99
- Mere285,90
+20 prodavnica674,98 din/kg









