Cene → Slatkiši i žitarice → Čokolada crunchy mleko 100 g Pionir

Čokolada crunchy mleko 100 g Pionir
Pakovanje 100 g 9 prodavnica Barkod 8600091151173
83,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
830,00 din/kg
Najskuplje je 119,00 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
83,00 din830,00 din/kg
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta89,99 din899,90 din/kg+6,99 din
-
Aleksandrović9 prodavnica: 89,99 din · Negotin, Jabukovac, Kladovo, Zaječar89,99 din899,90 din/kg+6,99 din
adrese radnji ▾
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb89,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3889,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 789,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4389,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1089,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1589,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb89,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-289,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9989,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta94,90 din949,00 din/kg+11,90 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd98,00 din980,00 din/kg+15,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu99,00 din990,00 din/kg+16,00 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta101,01 din1.010,10 din/kg+18,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta107,89 din1.078,90 din/kg+24,89 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta119,00 din1.190,00 din/kg+36,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 83,00 | 98,00 |
| 17.09.2026. | 83,00 | 98,00 |
| 01.09.2026. | 83,00 | 96,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- COKOL.PIONIR 100G MILK&CRUNCHYAleksandrović
- KAKAO KREM TABLA MLEKO PIONIR 100GBB Trade
- MILK COCOA&CRUNCHY 100G PIONIRMedius, Šumadija Market
- VEL.PION.COK.CRUNC.ML/COC.100GMikromarket
- Milk Cocoa & Crunchy 100g #36RIČ
- CRUNCHY MLEKO COCOA 100g PIONIRSunce (Qvattro)
- CRUNCH COKOLADA 100gTrlić
- *Cokolada crunchy mleko 0100 Pionir 36Trnava Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −37 % po kg
Čokolada Mlečna Crunchy Mleko 100 g
- Mere51,90
- Univerexport52,12
- Trnava Promet53,00
+3 prodavnice519,00 din/kg - −52 % po kg
Napolitanke Fina Mleko/Čokolada 160 g "Moravka"
- Leon63,99
- ZAM69,90
- BB Trade73,97
+6 prodavnica399,94 din/kg - −40 % po kg
Čokolada Mlečna Crunchy Kokos 100 g
- Cash & Carry Plus49,99
- Mere51,90
- Univerexport52,12
+2 prodavnice499,90 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 200 g Soko Štark
- Aksa200,00
- Trnava Promet%282,00
- Idea · Mercator · Roda%299,99
+36 prodavnica1.000,00 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Sunce (Qvattro)119,99
- Euro Ša M126,00
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−18%Čokolada Mlečna Noisette Milka 80 g
- Cash & Carry Plus119,99
- Euro Ša M123,00
- Čutura129,99
+37 prodavnica1.499,88 din/kg
−27%Čokolada Mlečna sa Keksom Najlepše Želje 85 g
- Tekijanka%139,99
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.646,94 din/kg
−28%Čokolada Najlepše Želje Mlečna 90 g Soko Štark
- Trnava Promet%141,00
- Morava%149,90
- Transkom 94149,90
+36 prodavnica1.566,67 din/kg
−32%Čokolada Crna za Jelo i Kuvanje Dr Oetker 150 g
- VUM%219,99
- Super Vero%224,99
- Transkom 94229,99
+35 prodavnica1.466,60 din/kg
−32%Čokolada Mlečna za Jelo i Kuvanje Dr.Oetker 150 g
- VUM%219,99
- Podunavlje%224,99
- Super Vero%224,99
+34 prodavnice1.466,60 din/kg
−24%Čokolada Mini sa Puno Mleka Kidy 30 g
- Aksa30,00
- Euro Ša M%34,90
- VUM%37,99
+34 prodavnice1.000,00 din/kg














