Cene → Lična higijena i kozmetika → Fres step Losion kokos 140ml Nevena

Fres step Losion kokos 140ml Nevena
Pakovanje 140 ml 7 prodavnica Barkod 8600060102106
199,00 din
najjeftinije u prodavnici dm
1.421,43 din/l
Najskuplje je 299,99 din, +51% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
199,00 din1.421,43 din/l
-
219,99 din291,97 din1.571,36 din/l+20,99 din
-
219,99 din291,97 din1.571,36 din/l+20,99 din
-
219,99 din291,97 din1.571,36 din/l+20,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta267,00 din1.907,14 din/l+68,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad299,99 din2.142,79 din/l+100,99 din
-
Aleksandrović3 prodavnice: 299,99 din · Bor, Negotin299,99 din2.142,79 din/l+100,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49299,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6299,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb299,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 199,00 | 291,97 |
| 01.09.2026. | 199,00 | 291,97 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NEVENA FRES STEP 140ml LOSION ZA STOPALAAleksandrović
- fresh step losion za negu stopala 140mldm
- LOSION FRESH STEP 140ML NEVENAIdea, Mercator, Roda
- FRESH STEP LOSION 140MLPrima
- LOSION ZA NOGE FRESH STEP 140ML NEVENASuper Vero
- Fres step Losion kokos 140ml NevenaTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%FRESH SAPUN LOTOS 75G
- Cash & Carry Plus42,49
- Idea%47,99
- Mercator%47,99
+14 prodavnica566,53 din/kg
−15%FRESH SAPUN 90GR ORIGINAL
- Europrom54,90
- Podunavlje%54,99
- Aleksandrović59,99
+10 prodavnica610,00 din/kg
Fresh sapun golden south 90g#6 *Piramida*
- Aleksandrović59,99
- VUM59,99
- Idea61,06
+10 prodavnica666,56 din/kg
−17%FRESH TECNI SAPUN ALOE VERA 1l
- Cash & Carry Plus179,99
- ZAM189,90
- Senta Promet%189,99
+10 prodavnica154,23 din/l
FRESH BLAZNICE 70/1
- Cash & Carry Plus109,99
- VUM112,00
- Šumadija Market118,00
+9 prodavnica1,57 din/kom
−29%FRESH SAPUN 75G KAMILICA
- Cash & Carry Plus46,42
- Europrom49,90
- Trlić%49,99
+8 prodavnica618,93 din/kg
−30%FRESH TEC.SAP.500ML SENSITIVE
- Idea%129,99
- Mercator%129,99
- Roda%129,99
+8 prodavnica259,98 din/l- −20%
FRESH KREMA ZA RUKE GLICERIN 100ml
- VUM178,00
- Euro Ša M%189,90
- Podunavlje199,99
+8 prodavnica1.780,00 din/l








