Cene → Lična higijena i kozmetika → FRESH ŠAMPON KAMILICA 1L

FRESH ŠAMPON KAMILICA 1L
Pakovanje 1 l 14 prodavnica Barkod 8606106325782
184,02 din
najjeftinije u prodavnici Metalac Market
184,02 din/l
Najskuplje je 289,99 din, +58% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
184,02 din184,02 din/l
-
199,99 din229,99 din199,99 din/l+15,97 din
-
199,99 din229,99 din199,99 din/l+15,97 din
-
199,99 din229,99 din199,99 din/l+15,97 din
-
199,99 din239,99 din199,99 din/l+15,97 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula219,99 din219,99 din/l+35,97 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd248,00 din248,00 din/l+63,98 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta249,90 din249,90 din/l+65,88 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta249,90 din249,90 din/l+65,88 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta249,99 din249,99 din/l+65,97 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta257,00 din257,00 din/l+72,98 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta269,90 din269,90 din/l+85,88 din
-
Aleksandrović9 prodavnica: 269,99 - 279,99 din · Negotin, Bukovče, Jabukovac, Samarinovac, Zaječar269,99 din269,99 din/l+85,97 din
adrese radnji ▾
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/5269,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb269,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb269,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-2269,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb269,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68269,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36269,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99269,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 6279,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta289,99 din289,99 din/l+105,97 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 184,02 | 248,95 |
| 01.09.2026. | 184,02 | 248,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRESH SAMP.1L KAMILICAAleksandrović
- SAMPON ZA KOSU FRESH KAMILICA 1LAman
- SAMPON FRESH KAMILICA 1L PIRAMIDA 72Cash & Carry Plus
- FRESH SAMPON KAMILICA 1000MLEuro Ša M
- ŠAMPON ZA KOSU KAMILICA 1L FRESHIdea, Mercator, Roda
- FRESH SAMPON 1000ml kamilicaLuki
- Šampon Fresh Kamilica 1000 mlMetalac Market
- sampon fresh kamilica 1000ml piramida 72Podunavlje
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−29%FRESH SAPUN LOTOS 75G
- Cash & Carry Plus42,49
- Idea · Mercator · Roda%47,99
- Europrom49,90
+12 prodavnica566,53 din/kg
−18%FRESH ŠAMPON ČIČAK I BELI LUK 1L
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Čutura%229,99
- Cash & Carry Plus239,99
+11 prodavnica219,99 din/l
−17%FRESH TECNI SAPUN ALOE VERA 1l
- Cash & Carry Plus179,99
- ZAM189,90
- Senta Promet%189,99
+10 prodavnica154,23 din/l
−15%FRESH SAPUN 90GR ORIGINAL
- Europrom54,90
- Podunavlje%54,99
- Aleksandrović59,99
+10 prodavnica610,00 din/kg
Fresh sapun golden south 90g#6 Piramida
- Aleksandrović59,99
- VUM59,99
- Idea · Mercator · Roda61,06
+8 prodavnica666,56 din/kg
−30%FRESH TEC.SAP.500ML SENSITIVE
- Idea · Mercator · Roda%129,99
- Trlić%139,99
- Cash & Carry Plus155,99
+7 prodavnica259,98 din/l
FRESH BLAZNICE 70/1
- Cash & Carry Plus109,99
- VUM112,00
- Šumadija Market118,00
+9 prodavnica1,57 din/kom- −20%
FRESH KREMA ZA RUKE GLICERIN 100ml
- Euro Ša M%189,90
- Podunavlje199,99
- Cash & Carry Plus209,99
+8 prodavnica1.899,00 din/l



