Cene → Hrana za kućne ljubimce → Fincsi za pse piletina 3kg Contimont
Fincsi za pse piletina 3kg Contimont
Pakovanje 3 kg 4 prodavnice Barkod 5999883273081
435,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
145,00 din/kg
Najskuplje je 499,99 din, +15% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
435,00 din145,00 din/kg
-
ZAM25 radnji u 9 mesta469,90 din156,63 din/kg+34,90 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula479,99 din160,00 din/kg+44,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta499,99 din166,66 din/kg+64,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 435,00 | 474,95 |
| 19.09.2026. | 435,00 | 474,95 |
| 01.09.2026. | 435,00 | 469,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HRANA ZA PSE FINSCI PILETINA 3KG CONTIMONTCash & Carry Plus
- HRANA ZA PSE FINCSI SA PILETINOM 3KG AS VELPROČutura
- Fincsi za pse piletina 3kg ContimontTrnava Promet
- FINCI DEHIDRIRANA HRANA ZA PSE SA PILETINOM 3KGZAM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
FINCSI KONZERVA ZA PSE SA GOVEDINOM 415GR
- Cash & Carry Plus99,99
- ZAM109,90
- Aleksandrović109,99
+1 prodavnica240,94 din/kgFincsi pasteta piletina za pse 0300g
- Mikromarket115,00
- Trnava Promet118,00
- Cash & Carry Plus129,99
+1 prodavnica383,33 din/kg
Fincsi za pse govedina 1240 Contimont
- Cash & Carry Plus219,99
- Trnava Promet221,00
- ZAM239,90
+1 prodavnica177,41 din/kg
Fincsi za pse piletina 1240 Contimont
- Cash & Carry Plus219,99
- Trnava Promet221,00
- ZAM239,90
+1 prodavnica177,41 din/kg
FINCSI KONZERVA ZA PSE SA PILETINOM 415GR
- ZAM109,90
- Aleksandrović109,99
- Čutura109,99
264,82 din/kgFincsi pasteta govedina za pse 0300g
- Trnava Promet118,00
- Cash & Carry Plus129,99
- ZAM139,90
393,33 din/kgFINCSI KONZERVA ZA PSE DIVLJAC 1240GR
- Cash & Carry Plus229,99
- ZAM239,90
185,48 din/kgFincsi za pse govedina 3kg Contimont
- Trnava Promet435,00
- Čutura499,99
145,00 din/kg

