Cene → Hrana za kućne ljubimce → Fincsi za pse piletina 1240 Contimont

Fincsi za pse piletina 1240 Contimont
Pakovanje 1,24 kg 4 prodavnice Barkod 5999883273005
219,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
177,41 din/kg
Najskuplje je 249,99 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
219,99 din177,41 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta221,00 din178,23 din/kg+1,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta239,90 din193,47 din/kg+19,91 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta249,99 din201,60 din/kg+30,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 219,99 | 230,45 |
| 19.09.2026. | 219,99 | 230,45 |
| 01.09.2026. | 221,00 | 239,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HRANA ZA PSE FINCSI SA PILETINOM 1.24KG CONTIMONTCash & Carry Plus
- HRANA ZA PSE FINCSI SA PILETINOM 1240G AS VELPROČutura
- Fincsi za pse piletina 1240 ContimontTrnava Promet
- FINCSI KONZERVA ZA PSE SA PILETINOM 1240GRZAM
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
FINCSI KONZERVA ZA PSE SA GOVEDINOM 415GR
- Cash & Carry Plus99,99
- ZAM109,90
- Aleksandrović109,99
+1 prodavnica240,94 din/kgFINCSI PASTETA ZA PSE PILETINA 300GR
- Mikromarket115,00
- Trnava Promet118,00
- Cash & Carry Plus129,99
+1 prodavnica383,33 din/kg
Fincsi za pse govedina 1240 Contimont
- Cash & Carry Plus219,99
- Trnava Promet221,00
- ZAM239,90
+1 prodavnica177,41 din/kgFincsi za pse piletina 3kg Contimont
- Trnava Promet435,00
- ZAM469,90
- Cash & Carry Plus479,99
+1 prodavnica145,00 din/kgFINCSI PASTETA ZA PSE GOVEDINA 300GR
- Trnava Promet118,00
- Cash & Carry Plus129,99
- ZAM139,90
393,33 din/kg
FINCSI ZA PSE SA PILETINOM 415G
- ZAM109,90
- Aleksandrović109,99
- Čutura109,99
264,82 din/kgFINCSI KONZERVA ZA PSE DIVLJAC 1240GR
- Cash & Carry Plus229,99
- ZAM239,90
185,48 din/kgFincsi za pse govedina 3kg Contimont
- Trnava Promet435,00
- Čutura499,99
145,00 din/kg

