Cene → Lična higijena i kozmetika → Šampon H&S Classic Clean 200 ml

Šampon H&S Classic Clean 200 ml
Pakovanje 200 ml 6 prodavnica Barkod 5011321345188
239,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
1.195,00 din/l
Najskuplje je 330,00 din, +38% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
239,00 din1.195,00 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula239,99 din1.199,95 din/l+0,99 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta249,99 din1.249,95 din/l+10,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta252,00 din1.260,00 din/l+13,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd284,00 din1.420,00 din/l+45,00 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta330,00 din1.650,00 din/l+91,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 239,00 | 251,00 |
| 01.09.2026. | 239,00 | 251,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- H&S 200ML CLASSIC CLEANAleksandrović
- SAMPON H&S CLASSIC CLEAN 200mlCash & Carry Plus
- H&S SH AL CLASSIC CLEAN 200MLEuro Ša M
- H&S sampon classic clean 200mlŠumadija Market
- Sampon H&S AP classic 200mlTrnava Promet
- H&S CLASSIC CLEAN 200MLVP Dima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −23 % po l
Šampon PANTENE 325ml Classic Clean
- Senta Promet299,99
- Trnava Promet321,00
923,05 din/l - −33 % po l
Šampon Nivea M Active Clean 250 ml
- Gomex199,99
- Trnava Promet267,00
- Trlić299,00
+1 prodavnica799,96 din/l
−32 % po lŠampon H&S Ap Classic 330 ml
- Mikromarket270,00
- Senta Promet329,99
- Cash & Carry Plus349,99
+9 prodavnica818,18 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Šampon za Kosu Q10 Schauma 400 ml
- Univerexport%239,99
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
+37 prodavnica599,98 din/l
−33%Šampon za Kosu Men Classic Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−33%Šampon za Kosu Repair&Care Schauma 400 ml
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−29%Šampon za Kosu Anti Dandruff Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+30 prodavnica414,23 din/l
−29%Šampon za Kosu Naturals Normal Hair Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−30%Šampon za Kosu Ultimate Repair Gliss 400 ml
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Univerexport%369,00
+27 prodavnica895,00 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−30%Šampon Baby 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Univerexport%193,99
- Trnava Promet197,00
+26 prodavnica899,95 din/l












