Cene → Lična higijena i kozmetika → Šampon Nivea M Active Clean 250 ml
Šampon Nivea M Active Clean 250 ml
Pakovanje 250 ml 4 prodavnice Barkod 9005800244686
199,99 din
najjeftinije u prodavnici Gomex
799,96 din/l
Najskuplje je 453,20 din, +127% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
199,99 din799,96 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta267,00 din1.068,00 din/l+67,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta299,00 din1.196,00 din/l+99,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta453,20 din1.812,80 din/l+253,21 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 199,99 | 299,00 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 299,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NIVEA SAMP.250ML 82750 M.Aleksandrović
- SAMPON NIVEA M ACTIVE CLEAN 250MLAroma, City
- NIVEA SAMPON 250ML M-ACTIVE CLEANEuro Ša M
- ŠAMPON NIVEA ACTIVE CLEAN MUŠKI 250MLGomex
- NIVEA HAIR CARE ACTIV.CLEPrima
- NIVEA MEN SAMPON 250ml ACTIVE CLEANTrlić
- Sampon NIVEA 0250 Active cleanTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−40%Šampon za Kosu Q10 Schauma 400 ml
- Univerexport%239,99
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
+37 prodavnica599,98 din/l
−33%Šampon za Kosu Men Classic Schauma 400 ml
- Trnava Promet%249,00
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
+32 prodavnice622,50 din/l
−33%Šampon za Kosu Repair&Care Schauma 400 ml
- Morava%259,99
- Europrom%279,99
- Metalac Market%279,99
+31 prodavnica649,98 din/l
−29%Šampon za Kosu Anti Dandruff Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Čutura%149,99
- Trnava Promet152,00
+30 prodavnica414,23 din/l
−29%Šampon za Kosu Naturals Normal Hair Palmolive 350 ml
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
−30%Šampon za Kosu Ultimate Repair Gliss 400 ml
- Morava358,00
- Trnava Promet368,00
- Univerexport%369,00
+27 prodavnica895,00 din/l
−19%Šampon za Kosu Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Senta Promet419,99
+27 prodavnica838,64 din/l
−30%Šampon Baby 2025 Becutan 200 ml
- Tekijanka%179,99
- Univerexport%193,99
- Trnava Promet197,00
+26 prodavnica899,95 din/l









