Cene → Lična higijena i kozmetika → DICORA SAMPON ZA OSTECENU KOSU 400ML

DICORA SAMPON ZA OSTECENU KOSU 400ML
Pakovanje 400 ml 3 prodavnice Barkod 8480029434925
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Sunce (Qvattro)
749,98 din/l
Najskuplje je 329,99 din, +10% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 299,99 | 314,00 |
| 01.09.2026. | 299,99 | 314,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DICORA SAMP.OSTEC.KOSA365Prima
- DICORA SAMPON ZA OSTECENU KOSU 400MLSoulfood
- SAMPON ZA OSTECENU KOSU 365mlSunce (Qvattro)
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−46 % po lŠAMPON ZA KOSU NATURALS OLIVE PALMOLIVE 350ML
- Cash & Carry Plus142,50
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+20 prodavnica407,14 din/l
−45 % po lŠAMPON ZA KOSU ANTI DANDRUFF PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Fortuna Market164,99
+29 prodavnica414,23 din/l
−45 % po lŠAMPON ZA KOSU NATURALS NORM. HAIR PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Mere163,90
+30 prodavnica414,23 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−12%Dicora mleko za telo sa vit.b 400ml
- VP Dima391,00
- Prima400,00
- Sunce (Qvattro)413,99
+6 prodavnica977,50 din/l
−12%Dicora mleko za telo sa vitaminom C 400ml
- VP Dima391,00
- Prima400,00
- Sunce (Qvattro)413,99
+3 prodavnice977,50 din/l
Dicora gel za tus.sa vitaminom C 750ml
- Prima314,00
- Cash & Carry Plus339,99
- dm399,00
+1 prodavnica418,67 din/l- −12%
Dicora set-kupka vitam.C 400ml+prot jogurt&pista
- Aman%439,99
- VP Dima492,00
- RIČ569,99
1.099,98 din/l
−11%Dicora set-mleko za tel.vitB 400ml+kup vit.C 400
- Aman%649,99
- RIČ789,99
- Tekijanka808,05
1.624,98 din/l
Dicora gel za tus.prote.jogurt/pist.750
- Cash & Carry Plus339,98
- RIČ439,99
453,31 din/lDICORA London edt 40ml
- Trnava Promet572,00
- RIČ599,99
14.300,00 din/lDICORA Miami edt 40ml
- Trnava Promet572,00
- RIČ599,99
14.300,00 din/l









