Cene → Prerađeno voće i povrće → SOK OD PARADAJZA LJUTI SA HIMALAJS.SOLI TANASIĆ 1L
SOK OD PARADAJZA LJUTI SA HIMALAJS.SOLI TANASIĆ 1L
Pakovanje 1 l 2 prodavnice Barkod 3871212000846
196,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
196,00 din/l
Najskuplje je 350,99 din, +79% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
196,00 din196,00 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 336,99 – 376,99 din350,99 din350,99 din/l+154,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 196,00 | 273,50 |
| 01.09.2026. | 196,00 | 273,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- TANASIC SOK OD PARADAJZA LJUTI 720MLEuro Ša M
- SOK OD PARADAJZA LJUTI SA HIMALAJS.SOLI TANASIĆ 1LUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%SOK OD PARADAJZA BLAGI GURMAN 1L
- Aleksandrović139,90
- VUM224,99
- Metro229,80
+11 prodavnica139,90 din/l
−25%SOK OD PARADAJZA BLAGI MOĆ PLANINE 720ML
- Univerexport%249,88
- Super Vero295,99
- Medius%299,90
+3 prodavnice347,06 din/l
−25%SOK OD PARADAJZA LJUTI MOĆ PLANINE 720ML
- Univerexport%249,99
- Super Vero295,99
- Medius%299,90
+3 prodavnice347,21 din/l
SOK OD PARADAJZA POMODORO PASSATA DIVELA 680G
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus249,99
- Fortuna Market269,99
+3 prodavnice294,10 din/kg
−12%SOK OD PARADAJZA BLAGI TANASIĆ 720ML
- Univerexport%219,99
- Trnava Promet232,00
- Euro Ša M273,00
+2 prodavnice305,54 din/l
SOK PARADAJZ PASSATA CIRIO 700G STAKLO
- Mercator529,99
- Roda534,99
- Idea539,99
+1 prodavnica757,13 din/kg
SOK OD PARADAJZA HAPPY DAY 1L BRIK
- Super Vero224,99
- Univerexport232,38
- Maxi Online · Mega Maxi237,99
224,99 din/l
Sok od paradajza Premia 1l
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Shop&Go209,99
209,99 din/l












